فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش دوم: مارپیچ – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه ۴ قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه خواهد شد.

بخش اول این مستند با نام آکاشا را از اینجا مشاهده کنید.

این فیلم (محصول ۲۰۱۲) مستندی جذاب درباره الگوی گردش انرژی و مارپیچ ازلی ست، کلید طلایی کشف تمامی اسرار خلقت به گفته فیثاغورث و بسیاری اندیشمندان بزرگ دیگر.

آثار الگوی مارپیچ در سراسر کائنات، طبیعت و بدن انسان موجود است و در این مستند، شما با تصاویر و شواهد حیرت آوری از آن مواجه میشوید. این شواهد همگی گواه وجود انرژی حیاتی و شکل حرکتی آن در هر موجود زنده ست و اسراری را بر ما فاش میسازد که میتواند در بیدار سازی این انرژی عظیم (کندالینی) در ما کمک کننده باشد.

این فیلم ۳۰ دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مارپیچ

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مارپیچ

 

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مارپیچ اینجا را کلیک کنید. (حجم: ۲۶۰ مگابایت)

بخش سوم این مستند، فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و نیلوفر آبی را از اینجا مشاهده کنید.

* ۵۰ فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

16 نظر در مورد “فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش دوم: مارپیچ – اختصاصی راستمرد

  1. با سلام و سپاس فراوان
    اگر بخواهم در یک کلام این مستند دیدنی و جذاب را توصیف کنم بی شک کلمه “بی نظیر” است.
    زمان درازی است که به این نتیجه رسیده و متصورم که بزرگترین مشکل ما نه سیاسی و نه اقتصادی یا نه… است مشکل اساسی ما در ندانستن است که ندانیم که هستیم؟ از کجا امده ایم؟ چرا امده و راهی کجا هستیم؟ و تا به شناخت سرچشمه روی نیاوریم, حال خوب ما (شادی) لحظه ای است و حال بد ما (غمگینی و بدبختی) به وسعت بزرگترین اقیانوس هاست. این ارثیه شوم (جهالت) را به نسل های بعدی منتقل نکنیم…

دیدگاهتان را بنویسید