راز موفقیت سابلیمینال که تا حالا جایی گفته نشده!!

فایل های سابلیمینال از دسته فایلهای خود هیپنوتیزم برای تاثیر روی ذهن ناخودآگاه میباشند که با کمک تلقینات پنهان و موسیقی مخصوص هیپنوتیزم و امواج ایزوکرونیک در چندین لایه ساخته می شوند. این فایل های صوتی از این قابلیت برخوردارند که با برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه تغییرات لازم برای رشد و موفقیت و دستیابی به خواسته های فرد را ایجاد کنند. 

هر آنچه برای آشنایی بیشتر با فایل های سابلیمینال و نحوه ساخت و تاثیرگذاری آنها نیاز دارید میتوانید در صفحه خود هیپنوتیزم راستمرد بیابید.

در این ویدیو تهیه کننده فایلهای خودهیپنوتیزم و مراقبه راستمرد توضیحات کاملی در مورد چگونگی اثربخشی و موفقیت فایلهای سابلیمینال ارائه میدهد که تا به حال در جای دیگری توضیح داده نشده است. سرفصل مطالب مطرح شده در این ویدیو را در زیر آورده ایم:

  • آشنایی با مدارک علمی و سوابق تخصصی راستمرد در زمینه هیپنوتیزم و روانشناسی 
  • تکنیک های تقویت هیپنوتیزم پذیری و تلقین پذیری
  • مراحل تاثیر پذیری کامل از یک فایل سابلیمینال
  • نحوه نتیجه گیری تضمینی و موفقیت سابلیمینال
  • آشنایی با منابع دروغین و غیر حرفه ای و روش های جذب مشتری آنها
  • تضمین فایلهای سابلیمینال

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

4 نظر در مورد “راز موفقیت سابلیمینال که تا حالا جایی گفته نشده!!

  1. آخه میگن که سابلیمینال خود بخود توی ناخودآگاه نفوذ میکنه و انسدادهای مربوط به اون موضوع رو پاک میکنه و چندان ربطی به باور کردن یا نکردن ما نداره برعکس جملات القایی که کاملا به میزان باورپذیری ما ربط داره

دیدگاهتان را بنویسید