با افکار منفی و مزاحم چه کنم؟ (فایل صوتی) – سخنران آقای کاظم پور

در صورتی که شما هم جزو افرادی هستید که افکار منفی و مزاحم زیادی به ذهنتان خطور می کند و نمی دانید با آنها چکار کنید، یا کلا به ذهن آگاهی و حضور در لحظه علاقمندید و یا نگرانید که افکار منفی ای که به ذهنتان خطور می کند را به خود جذب کنید یا این افکار باعث شود که اتفاقات منفی ای در زندگی تان بیافتد، به فایل صوتی زیر گوش کنید. در این فایل آقای کاظم پور به نکات زیرپرداخته است:

✅ آیا اگر فکر منفی داشته باشم ممکن است اتفاقات منفی به زندگی ام جذب شود؟
✅ بهترین تکنیک های موثر برای مواجهه با افکار منفی چیست؟
✅ توصیف ساختار ذهن و آمد و رفت افکار

در صورتی که فایل پلی نشد آن را از این لینک دانلود کنید.

مقاله جامع مقابله با انرژی منفی و موجودات منفی را حتما مطالعه کنید.


شما میتوانید بسته جامع حفاظت و مقابله با انر|ژی های منفی را که شامل انواع روش های حفاظتی، فایل سابلیمینال و مراقبه پیشرفته دفع نیروهای منفی میباشد را از اینجا سفارش دهید:


لطفا نظرات و تجارب خود را در این زمینه در زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

3 نظر در مورد “با افکار منفی و مزاحم چه کنم؟ (فایل صوتی) – سخنران آقای کاظم پور

دیدگاهتان را بنویسید