۷ روز ۷ چالش _ چالش هفتم یکدلی ، یکدستگی

?۷ چالش، ۷ روز آخر سال با راستمرد?
#چالش هفتم

?یکدلی ، یکدستگی

ما از قدیمی ترین ملت هایی هستیم که بر روی زمین زیسته ایم و همواره با اتحاد و همدلی بر دشواری ها و دشمنان پیروز شده ایم. با این حال امروزه شاید بیشتر از هر زمان دیگری دچار چند دستگی و بدبینی نسبت به یکدیگر شده ایم. این چالش هر چند که درونی ست و نیازی به حرکت بیرونی ندارد، اما کامل کردن آن احتمالا از سایر چالش ها دشوارتر است.
برای تکمیل این چالش، یک جای پر رفت و آمد را در نظر بگیرید و ۳۰ نفر اولی که توجه شما را به خود جلب می‌کنند به دقت بنگرید. سعی کنید بطور درونی با تمام وجودتان به این سی نفر عشق دهید و مثبت ترین افکار ممکن را نسبت به آنها به ذهنتان بیاورید. فارغ از جنسیت و تیپ و ظاهر طرف مقابل.
این روزها بدلیل فشارهای مختلف، ما به سادگی حس ها و افکار منفی مان را به دیگران فرافکنی میکنیم و بدون شناخت درست در مورد آنها قضاوت میکنیم. اگر این تمرین را به درستی و صادقانه انجام دهید، به وضوح قسمت‌های تاریک ذهنتان را به شما نشان داده و کمکتان می‌کند دریچه قلب تان را بروی دیگران باز کنید.
امتحان کنید تا تاثیر آنرا بسرعت در زندگی خود احساس کنید!!

دوره افزایش سطح انرژی

?اگر تمایل دارید میتوانید از انجام چالش خود و احساسی که پس از تکمیل کردن آن خواهید داشت عکس و فیلم تهیه کنید و نهایتا تا
?۱۵ فروردین? از یکی از راههای زیر برای ما بفرستید.
❌حتما همراه عکس و فیلم،نام کامل خود را قید کنید.

❇️ آیدی تلگرام
@Rast_ham
❇️ فیسبوک
fb.com/raastmard
❇️ اینستاگرام
Instagram.com/rastmard_website

?? راستمرد به قید قرعه کشی از عکس ها و فیلمهای برگزیده، پس از تعطیلات نوروز به ۶ نفر سنگهای نفیس و پرانرژی اهدا می‌کند.

?برای افزایش انرژی و موج مثبت، تا می‌توانید این چالش را با دوستان خود به?اشتراک?بگذارید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

3 نظر در مورد “۷ روز ۷ چالش _ چالش هفتم یکدلی ، یکدستگی

دیدگاهتان را بنویسید