۷ روز ۷ چالش _ چالش هفتم یکدلی ، یکدستگی

?۷ چالش، ۷ روز آخر سال با راستمرد?
#چالش هفتم

?یکدلی ، یکدستگی

ما از قدیمی ترین ملت هایی هستیم که بر روی زمین زیسته ایم و همواره با اتحاد و همدلی بر دشواری ها و دشمنان پیروز شده ایم. با این حال امروزه شاید بیشتر از هر زمان دیگری دچار چند دستگی و بدبینی نسبت به یکدیگر شده ایم. این چالش هر چند که درونی ست و نیازی به حرکت بیرونی ندارد، اما کامل کردن آن احتمالا از سایر چالش ها دشوارتر است.
برای تکمیل این چالش، یک جای پر رفت و آمد را در نظر بگیرید و ۳۰ نفر اولی که توجه شما را به خود جلب می‌کنند به دقت بنگرید. سعی کنید بطور درونی با تمام وجودتان به این سی نفر عشق دهید و مثبت ترین افکار ممکن را نسبت به آنها به ذهنتان بیاورید. فارغ از جنسیت و تیپ و ظاهر طرف مقابل.
این روزها بدلیل فشارهای مختلف، ما به سادگی حس ها و افکار منفی مان را به دیگران فرافکنی میکنیم و بدون شناخت درست در مورد آنها قضاوت میکنیم. اگر این تمرین را به درستی و صادقانه انجام دهید، به وضوح قسمت‌های تاریک ذهنتان را به شما نشان داده و کمکتان می‌کند دریچه قلب تان را بروی دیگران باز کنید.
امتحان کنید تا تاثیر آنرا بسرعت در زندگی خود احساس کنید!!

?اگر تمایل دارید میتوانید از انجام چالش خود و احساسی که پس از تکمیل کردن آن خواهید داشت عکس و فیلم تهیه کنید و نهایتا تا
?۱۵ فروردین? از یکی از راههای زیر برای ما بفرستید.
❌حتما همراه عکس و فیلم،نام کامل خود را قید کنید.

❇️ آیدی تلگرام
@Rast_ham
❇️ فیسبوک
fb.com/raastmard
❇️ اینستاگرام
Instagram.com/rastmard_website

?? راستمرد به قید قرعه کشی از عکس ها و فیلمهای برگزیده، پس از تعطیلات نوروز به ۶ نفر سنگهای نفیس و پرانرژی اهدا می‌کند.

?برای افزایش انرژی و موج مثبت، تا می‌توانید این چالش را با دوستان خود به?اشتراک?بگذارید.

نوشته‌های مشابه