پیمودن راه خودشناسی نیاز به استاد دارد؟ (ویژگی های استاد واقعی) – کلیپ تصویری

آیا واقعا در پیمودن مسیر خودشناسی و راه درونی همان طور که حضرت حافظ گفته* بدون استاد و راهنما نمی توان پیش رفت یا با وجود اطلاعات و کتب در مورد همه چیز میتوان به تنهایی در این راه جلو رفت؟
به چه کسی استاد می گوییم؟
استاد، برای ما چه کاری باید انجام دهد؟
هدف از جستجوی استاد، چه باید باشد و با چه انگیزه ای باید دنبال اون بگردیم؟

اینها سوالاتی است که انگیزه ساخته شدن این کلیپ بودند. هرچند که قبلا هم در مقاله ای در این مورد صحبت شد. همین طور مقاله و دوره ای برای ارتباط با استاد درون ارائه دادیم. این کلیپ در واقع بسط و ادامه همان مطالب سابق است. امید به اینکه مورد قبول واقع شود و به شما در یافتن استاد واقعی یاری رساند!

لینک دانلود کلیپ از اینجا

گوش کردن به فایل صوتی سخنرانی:

پانوشت:
*. به کوی عشق منه بی دلیل راه قدم / که من به خویش کردم صد اهتمام و نشد (دلیل = استاد، راهنما / اهتمام = تلاش وکوشش)

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

11 نظر در مورد “پیمودن راه خودشناسی نیاز به استاد دارد؟ (ویژگی های استاد واقعی) – کلیپ تصویری

دیدگاهتان را بنویسید