پرسش و پاسخ با شرکت کنندگان دوره کندالینی همراه با استاد کاظم پور

امروز ۲۷ اردیبهشت یک جلسه آنلاین با شرکت کنندگان دوره کندالینی آموزشگاه راستمرد داشتیم که عزیزان سوالاتشون رو راجع به تمرینات و رخدادهای حین تمرینات دوره کندالینی و سایر موارد مطرح کردن و با هم به گپ و گفت پرداختیم. از اینجا میتونید بیشتر در مورد این دوره بدونید.

فیلم گفتگو:

فایل صوتی گفتگو (دانلود از اینجا)

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

بیداری کندالینی

Related Post

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

4 نظر در مورد “پرسش و پاسخ با شرکت کنندگان دوره کندالینی همراه با استاد کاظم پور

دیدگاهتان را بنویسید