ویدئو: داستان زندگی تان را خودتان بنویسید!

ما هر لحظه درحال نوشتن داستان زندگی خود هستیم. این ماییم که معنا و مفهوم زندگی مان را خلق می کنیم. به خود ماست که زندگی و اتفاقات آنرا چگونه ببینیم، چگونه تعبیر و تفسیر کنیم و چه تاثیری از آنها بگیریم! همه چیز برخواسته از افکار و نوع نگاه ما به زندگی ست. ویدئوی زیر را ببینید:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

10 نظر در مورد “ویدئو: داستان زندگی تان را خودتان بنویسید!

  1. با سلام و خسته نباشید
    من چندین کتاب خواندم و فیلم دیدم و با چندین استاد از عرفانهای مختلف کار کردم و همه یک چیز رو به چند زبان بیان می کنن ولی همه یک مفهوم داره و اونم اینکه توکل به خدا همه چیز رو درست میکنه همین ?

  2. با سپاس. هیچ تقدیر یا سناریوی از پیش نوشته ای وجود ندارد. حق تقدم انسان بر سایر موجودات, تفکر و انتخاب است. همین الان کاغذ و قلمی تهیه کنید بنویسید و انتخاب کنید فردا چگونه می خواهید زندگی کنید به فکر اینده خیلی دور هم نباشید چون امروز و فردای ما, ابستن زندگی اینده ماست. دست اشاره برای بدبخت شدن یا بودن به این و ان, فقط فلاکت زندگی ما را طولانی تر می کند…

دیدگاهتان را بنویسید