نظرسنجی سایت راستمرد

نظرسنجی سایت راستمرد

بر خلاف بسیاری از وبسایت های معنوی یا روانشناسی که ادعای نوین بودن دارند اما همواره در برج عاج خود دور از دسترس و بدون توجه به مسائل جاری مطالب خود را ارائه میدهند (یا از روی دست هم کپی می کنند!) و در نتیجه اصلا کاربردی نیستند، راستمرد همواره با دیدی موشکافانه به مسائل و حوادث روز از دیدگاه علوم درونی و و روانشناسی می نگرد و راهکارهای عملی و قابل اجرای برای چالش های روز ارائه می کند.

پس اگر بدنبال معنویت زنده و روانشناسی کاربردی و عملی هستید با ما همراه باشید! شرکت کردن شما در نظرسنجی ما، ما را در جهت بهبود خدماتمان هدایت خواهد کرد.

نیازی نیست به همه سوالات جواب دهید. می توانید تنها به سوالاتی که مایل هستید پاسخ دهید.

دمک

نظرسنجی سال پنجم راستمرد

نوشته‌های مشابه

15 دیدگاه

  1. با تشکر فراوان از دست اندرکاران شریف و دوستانی که بنا بر حال ان لحظه خود نظراتی ابراز داشته اند که اگر خشمی هم هست مربوط به این رسانه نیست و قابل درک است. چون سئوال اماری بود معروضم از طریق جستجوی گوگل توانستم با سایت مفید شما, اشنا شوم.

    1. درود برادر یا خواهر معرفت جویم. ببخشید اگه نحوه ی بیان دیدگاهم تند ومنتقدانه بود. همین که نظر میدین و پیگیر کیفیت معرفت راستمرد به این شکل هستین ارزشمنده و نشون از دغدغه های معرفتی شما داره.منم مثل شما دیدگاهم رو مطرح کردم ، شاید دیدگاه شما برای گسترش معرفت درست تر باشه.امیدوارم اجرشو ببینی از نشانه ها و دستندرکاران کاینات.

  2. درود.من با افزایش امتیاز به کاربران سایت چه قدیمی چه جدید مخالفم.جویندگان و سالکان مسیر معرفت و علوم باطنی ،باید صیادان دریای معنویت باشند و تشنگان معانی ناب باشند ، نه طلبکاران بازارمنش در عرصه ی آگاهی.همین لطف بی منتی که راستمرد در انتشارمعنویت اصیل و ناب به رایگان داره ،فانوس راه سالکان راستین نور بوده و خواهد بود.والا قدیما برای کشف مفاهیم عمیق باطنی ، روزها کتاب های کتابخونه رو میخوردیم تا بلکه به یه روزنه ی نور برسیم.حالا برادرا و خواهرای کوچیکتر ما ، توقعات نمره و امتیاز و حرکت های انگیزشی دارن.بیاین خدارو شکر کنیم همه و دعا بجون راستمرد. :)

  3. به نظرم نحوه امتیاز دهی کمی نا عادلانه هست. باید برای کسانیکه مدت های زیادی عضو هستند و از مطالب استفاده می کنند امتیازی در نظر گرفت و گرنه اگر به صورت عادی و بدون هزینه پیش بریم همیشه جوینده باقی خواهیم ماند!!!!!
    در حالیکه امتیاز انگیزه را بیشتر می کنه و دست کم جایگاه اصلیمون مشخص میشه

دیدگاهتان را بنویسید