podcast
telegram

فعال شدن امتیازدهی برای اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی به صورت آزمایشی

مژده به همراهان و اعضای محترم راستمرد

راههای کسب امتیاز در راستمرد برای اعضای بیشتر شد!

از این پس می توانید با اشتراک گذاری مقالات و مطالب با استفاده از دکمه های اشتراک گذاری که در بالای مقالات میاد امتیاز کسب کنید.

امتیازات مخصوص اعضای ثبت نام شده سایت می باشد و با آنها می توان مقالات و فایل های صوتی ویژه را باز کرد. برای اطلاع بیشتر از نحوه کسب امتیاز می توانید لینک زیر را مشاهده کنید:

راهنمای کسب امتیاز

دوره مراقبه

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

5 نظر در مورد “فعال شدن امتیازدهی برای اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی به صورت آزمایشی

  1. سیستم امتیاز دهی جدید خیلی مشگل داره
    ۳ امتیاز بازدید روزانه حذف شده
    قبل مطالعه مطالب جدید ۲ امتیاز داشت ولی دیگه نداره
    دیروز ۴ مطلب از سایت را در فیس بوک به اشتراک گذاشتم اما هیچ امتیازی برام اضافه نشد
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید