راهنمای کسب امتیاز

در وبسایت راستمرد، برای برخی کارها از قبیل مشاهده “مطالب ویژه و دانلود کتاب ها” نیاز به امتیاز دارید. برای کسب امتیاز راههای متفاوت و هیجان انگیزی در سایت در نظر گرفته شده که به صورت فهرست وار در اینجا توضیح داده شده اند:

خرید اعتبار

شاید شما وقت کافی نداشته باشید که تنها از طریق فعالیت امتیاز کافی خود را کسب کنید، یا شاید بخواهید چندین محصول مختلف را بخرید در این صورت می توانید از بسته های امتیازی سایت استفاده کنید (در حال حاضر بسته های ۱۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۵۰ امتیازی قابل خریداری می باشند. همچنین می توانید تعداد بیشتر سفارش دهید مثلا ۳ تا بسته ۱۰۰ تایی)

فعالیت در سایت

با فعالیت های مختلف در سایت از قبیل بازدید روزانه، ارسال کامنت، معرفی سایت به دیگران، دوستیابی و… می توانید برای خود امتیاز جمع کنید. ریز کارهایی که امتیاز دارند عبارتند از (دقت کنید که به علت تغییرات مدام سیستم امتیازی ممکن است امتیازی که در سایت دریافت می کنید در برخی موارد با لیست زیر همخوان نباشد – همچنین دقت کنید این سیستم صرفا برای کمک به قشر کم درآمد سایت طراحی شده و هیچ نفعی برای راستمرد ندارد، و همینطور حقی برای کاربران محسوب نمی شود و هر وقت که راستمرد حس کند کسی از این سیستم سو استفاده میکند بدون هشدار قبلی اکانت شخص بسته و امتیازهایش صفر می شود):

ثبت نام ۱۰ امتیاز
*ملاقات روزانه ۳ امتیاز
* مشاهده مطالب، هر مطلب ۱ امتیاز (با محدودیت ۲ مطلب در روز)
* ارسال مطلب (برای اطلاعات بیشتر به این آدرس بروید)
* گذاشتن نظرات مفهومی ۱ امتیاز، نظرات بی محتوا و یک کلمه ای که صرفا به قصد امتیازگزاری هستند پاک می شوند (در صورت حذف نظر از امتیاز شما ۲ امتیاز کسر خواهد شد)

* تعیین عکس پس زمینه پروفایل ۱۰ امتیاز (فقط یکبار)
* تعیین عکس پروفایل – ۱۰ امتیاز (فقط یکبار)
* یافتن هر عیب و ایراد در سایت و گزارش آن به مدیر از ۱۰ الی ۱۰۰ امتیاز
* ارسال کتاب و ویدئوی مرتبط با سایت با استفاده از این صفحه

facebookجدید با اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی نیز می توانید امتیاز کسب کنید. در صورتی که در هر کدام از شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و… اکانت دارید می توانید در طی یک ماه به طور مرتب حداقل ۱۰ مطلب از راستمرد به اشتراک بگذارید. سپس در پایان ماه به ایمیل Rastmard@yahoo.com یک ایمیل بزنید تحت عنوان کسب امتیاز برای اشتراک گذاری و آدرس اکانتی که مطالب راستمرد در آن به اشتراک گذاشته شده را بدهید، تا پس از بررسی ۳۰۰ امتیاز به شما تقدیم شود! دقت کنید حتما باید در پایان یک ماه ایمیل بزنید و در آن ماه حداقل ۱۰ مطلب از راستمرد به اشتراک گذاشته باشید تا این مورد شامل حال شما شود.

* معرفی سایت به دوستان با استفاده از لینک ویژه خودتان ۱ امتیاز، در صورتی که فرد ثبت نام کند ۳ امتیاز (می توانید لینک ویژه خودتان را در پروفایلتان مشاهده کنید. لینک ویژه شما چیزی شبیه این خواهد بود، جای User نام کاربری شما قرار می گیرد:  http://rastmard.com/?mref=User )
برای دریافت امتیاز به این روش کافیست راستمرد را با لینک ویژه خودتان در تلگرام، فیس بوک یا سایر شبکه های اجتماعی به دوستان خود معرفی کنید، با کلیک آنها بروی لینک و ورودشان به سایت به شما امتیاز داده میشود.
* ارسال دعوتنامه برای دوستان از طریق گزینه ارسال دعوتنامه که در پروفایل شماست. با استفاده از وارد کردن ایمیل دوستانتان می توانید آنها را به سایت دعوت کنید در صورت پذیرش و ثبت نام آنها، به ازای هر نفر ۱ امتیاز به شما تعلق می گیرد!

* ارسال نظر برای محصولات سایت ۲ امتیاز
* شرکت در مسابقات و چالش های سایت و برنده شدن امتیاز

امتیاز و رتبه کاربری

با کسب امتیاز رتبه کاربری شما هم در سایت بالا می رود. هر رتبه کاربری مزایای ویژه ای دارد. از این لینک می توانید رتبه های کاربری و مزایای هریک را مشاهده کنید.

همچنین برای مشاهده امتیاز خود علاوه بر ستون سمت راست سایت می توانید از منوی بالای سایت بخش اعضا، گزینه پروفایل را انتخاب کنید. در پروفایلتان میزان امتیاز، رتبه کاربری، درصد باقی مانده تا رتبه بعدی و همین طور جابجایی های امتیازات قابل مشاهده می باشد.

با آرزوی اوقات خوش و سرشار از آگاهی برای شما در راستمرد!