ghavanin
tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای کمک به کاهش وزن- ۵۰ امتیاز

obesity

اگر از چاقی و اضافه وزن خسته شده اید، اگر بارها و بارها روش های مختلف را به منظور کاهش وزن امتحان کرده اید و ناموفق بوده اید، اگر به دنبال روشی متفاوت و جدید برای رها شدن از وزن اضافی خود هستید، فایل صوتی خودهیپنوتیزم زیر را تجربه کنید.

این فایل صوتی و فایل مکمل آن جهت تغییر الگوی غذایی با تاثیر بر ذهن ناخودآگاه ، که در آینده نزدیک در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت، توسط یک متخصص تغذیه باتجربه طراحی شده است و به شما کمک می کنند تا انتخاب های غذایی بهتر و کنترل شده تری داشته باشید، همت و اراده لازم برای تغییر در الگوی غذایی خود را بدست آورید و رفتارهای غذایی خود را اصلاح کنید تا کاهش وزن به خودی خود برای شما اتفاق بیفتد. 

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.
۵۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیمشما می توانید فایل صوتی اختصاصی خود را از فرم تماس با ما یا آی.دی تلگرام مدیر @rastmard سفارش دهید! برای آشنایی بیشتر با فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و کاربردهای مختلف آنها به لینک زیر مراجعه کنید.

فایل های صوتی مراقبه (خودهپینوتیزم) چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند

افرادی که این فایل را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Siavashتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل marjanomتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Mahmoudتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل پونهتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل maryتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Fred azadتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Heewaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل amin_59تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Lmkhanliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Mary MAGDتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل aminanixتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Khatami

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

پاسخ دهید