۷ روز ۷ چالش _ چالش دوم _ کمک به پاکسازی طبیعت

💥۷ چالش، ۷ روز آخر سال با راستمرد💥
#چالش دوم

🌿کمک به پاکسازی طبیعت

منشأ پاک ترین انرژی های دریافتی انسان طبیعت پاک و بکر است. برای تکمیل این چالش باید به تنهایی یا با دوستان خود به طبیعت نزدیک بروید و زباله های روی زمین را جمع آوری کرده و از آنجا خارج کنید. با این کار هم مادر زمین و هم درون خود را از انرژی های منفی پاک میکنید.
در انتها پس از پاکسازی محیط، با پای برهنه روی زمین راه بروید و درختی را در آغوش بکشید تا انرژی های شفابخش مادر زمین را به خود جذب کنید.

بیداری کندالینی

💢اگر تمایل دارید میتوانید از انجام چالش خود و احساسی که پس از تکمیل کردن آن خواهید داشت عکس و فیلم تهیه کنید و نهایتا تا
🔺۱۵ فروردین🔺 از یکی از راههای زیر برای ما بفرستید.
❌حتما همراه عکس و فیلم،نام کامل خود را قید کنید.

❇️ آیدی تلگرام
@Rast_ham
❇️ فیسبوک
fb.com/raastmard
❇️ اینستاگرام
Instagram.com/rastmard_website

🎉🎊 راستمرد به قید قرعه کشی از عکس ها و فیلمهای برگزیده، پس از تعطیلات نوروزی به ۶ نفر سنگهای نفیس و پرانرژی اهدا می‌کند.

🔥برای افزایش انرژی و موج مثبت، تا می‌توانید این چالش ها را با دوستان خود به🔻اشتراک🔻 بگذارید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

2 نظر در مورد “۷ روز ۷ چالش _ چالش دوم _ کمک به پاکسازی طبیعت

دیدگاهتان را بنویسید