ویپاسانا، هنر زندگی + فایل صوتی توضیح ویپاسانا

هـنـر_زنـدگـی  (مـراقـبـه ی ویـپـاسـانـا )

نـویسـنده : ویـلیـام هـارت

? تعـداد صفـحـه :  ۱۳۷

ویپاسانا یکی از قدیمی‌ترین روش‌های سلوک و تقریباً معادل گوشه‌نشینی یا عزلت‌نشینی است. در ویپاسانا سالک برای زمانی مشخص و معلوم تمام ارتباطات خود را با دنیای بیرون قطع می‌کند و از نظم و مراقبه‌های خاصی برای پاک‌سازی ذهنی و روحی خود استفاده می‌کند.

ویپاسانا برای بشر امروز یکی از بهترین داروهای معنوی تشخیص داده شده است. درصورتی‌که احساس می‌کنید از زندگی خسته و کلافه شده‌اید و هیچ کاری شما را راضی نمی‌کند یا ذهنی بسیار آشفته دارید حتماً به شما یک دوره ویپاسانا را توصیه می‌کنیم.

لینک دانلود:

http://rastmard.com/wp-content/logs/vipasana.pdf

برای دانلود بروی صفحه باز شده راست کلیک کرده و گزینه save page as  را انتخاب کنید.

فایل صوتی ویپاسانا:

 

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

9 نظر در مورد “ویپاسانا، هنر زندگی + فایل صوتی توضیح ویپاسانا

  1. سلام به همه عالم، این کتاب و از دست ندین که اگه کمی به علم و معنویات علاقه مند باشین تو همون صفحات اولیه دیووونه میشین از داده های مستقیم تجربی سیدارتا بزرگوار و اینکه الان دانشمندان در این مرحله هستند،،،، عمر سلامت و شادی داشته باشیم هممون 🌳

دیدگاهتان را بنویسید