کتاب متافیزیک از دیدگاه فیزیک pdf

در کتاب متافیزیکی از نگاه فیزیک، زمان ها و جهان های موازی، نویسندگان کتاب که خود فیزیکدانان کوانتوم هستند شما را به سفری در مورد اسرار توضیح داده نشده دنیا می برند و سعی می کنند از دیدگاه فیزیک کوانتوم پدیده های مافوق طبیعی همچو ذهن خوانی، پرواز روح و … را توضیح دهند.

هر چند خواندن کتاب شاید برای کسانی که با این مفاهیم آشنا نیستند ساده نباشد اما نقاشی ها و زبان ساده کتاب در این راه به شما بسیار کمک خواهد کرد:

quantum1لینک دانلود کتاب:

http://s9.picofile.com/file/8297576668/%D9%85%D8%AA%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9.pdf.html

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

14 نظر در مورد “کتاب متافیزیک از دیدگاه فیزیک pdf

 1. درود . کتاب را تازه دانلود کردم و حتما بعد از خواندن با آگاهی بیشتری نظرم را مینویسم ولی سئوالی جدی و عمیقی دارم که شامل همین کتاب میشود .
  میدانیم و دیده ایم که متولیان علوم مادی که اساس دانش بشری و رفاه و زندگی بهتر آدمی را در این سیاره رقم زده اند شامل پزشکان، فیزیکدانان ، شیمیدانان ، ستاره شناسان ، و همه علوم طبیعی و مادر ، از متافیزیک و دانش های معنوی و معنویت گرا شامل چاکراها ، هاله بینی ، کانالهای ارتباطی، ابعاد هستی ، ارتباط دانش معنوی با کوانتوم ووووو همه و همه را بعنوان ((((شبه علم)))) معرفی کرده و با همان روشهای قاطع و بی جواب علمی اثبات کرده اند که درست میگویند . نقد کتاب جهان هلوگرافیک توسط دکتر نیری را ببینید .
  حال تکلیف چیست؟ آیا براستی اینگونه مسائل شبه علم و فریب و دست آویزی برای علمی نشان دادن علوم غیرمادی و ماورائی است ؟؟
  اگرغیر از این است پس چرا هیچگونه پاسخی به آنان نمیدهید؟؟ چرا هیچ کتابی در دفاع از شبه علم بودن اینگونه مسائل نیست ؟؟؟ چرا هیچ موردی برای دفاع از علوم روحی و وجود ماوراء الطبیعه به موسسه ای که در اروپا عنوان کرده بود یک ملیون دلار میدهد که در حضور دانشمندان علمی و دوربینهای تلویزیونی موردی اثباتی از علوم ماورائی و روح و جن و پری و انرژی درمانی و کوانتوم متافیزیکی ووووو ارائه کنند و چند سال این مبلغ گردوخاک خورد و عاقبت بدون هیچ ادعایی و با محکوم شدن علوم روحی و ماورائی و متافیزیکی این شرکت بکار خود پایان داد . ( این شرکت و به مبارزه طلبیدن آن قطعی و قابل اثبات بوده و در اینترنت براحتی قابل پیگیری است که چگونه علوم متافیزیکی و ماورائی را به سخره گرفت )

 2. با سپاس فراوان. جناب رایت دوست گرامی و فهیم, ممنونم که چنین کتاب ارزنده ای را معرفی کرده و در دسترس قرار دادید در ضمن خیلی متشکرم که به من اموزش دادید که حتا برای انجام کار درست هم, شکیبایی و مدارا لازم است.

 3. با سلام
  چقدر زیبا ،ظریف و شگفت انگیز ایا میتوان این علوم را طبقه بندی کرد و اندک اندک به درک ان نایل شد ؟؟ لطفا راهنمایی کنید و باز هم چقدر خوبه که شماهستید و مطالب ارزنده را در اختیار همگان میگذارید از این بخشش شما استاد گرامی بسیار سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید