نظرسنجی سال پنجم

نظرسنجی سال پنجم

نظرسنجی سال پنجم راستمرد

با سلام خدمت دوستان و همراهان درجه یک راستمرد،

بر خلاف بسیاری از وبسایت های معنوی یا روانشناسی که ادعای نوین بودن دارند اما همواره در برج عاج خود دور از دسترس و بدون توجه به مسائل جاری مطالب خود را ارائه میدهند (یا از روی دست هم کپی می کنند!) و در نتیجه اصلا کاربردی نیستند، راستمرد همواره با دیدی موشکافانه به مسائل و حوادث روز از دیدگاه علوم درونی و و روانشناسی می نگرد و راهکارهای عملی و قابل اجرای برای چالش های روز ارائه می کند.

پس اگر بدنبال معنویت زنده و روانشناسی کاربردی و عملی هستید با ما همراه باشید! شرکت کردن شما در نظرسنجی ما، ما را در جهت بهبود خدماتمان هدایت خواهد کرد.

لطفا با شرکت در این نظرسنجی کوتاه ما را یاری دهید تا خدماتی بسیار بهتر و با کیفیت تر از قبل در اختیار شما قرار دهیم.
همچنین پیش از شروع به نظر خانوم روناک متخصص ساخت های فایل های خودهیپنوتیزم و مدیر اجرایی راستمرد گوش کنید:

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

5 نظر در مورد “نظرسنجی سال پنجم

  1. دو پیشنهاد داشتم که یادم رفت بگم. لطفا یک بخش پرسش و پاسخ برای سایت بزارید که همه با کامنت سوالشون رو مطرح کنند و شما جواب بدید. خیلی خوب میشه در اون صورت
    اون یکی پیشنهاد هم اینکه وقتی کسی پاسخ کامنتت رو میزاره ، توی بخش پروفایل اعلانات به ما گفته بشه که فلان کس پاسخ نظر شما را داد.
    خیلی ممنون از سایتتون

دیدگاهتان را بنویسید