حضور در لحظه چطور به ما قدرت میدهد؟ (دوبله فارسی)

ویدئویی جذاب با دوبله فارسی از تیم راستمرد. انیمیشنی از داستان یک پدربزرگ سرخپوست درباره حضور در لحظه و مشاهده افکار منفی.

از سری ویدئوهای “کنترل ذهن” برای جویندگان حقیقت!!!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

12 نظر در مورد “حضور در لحظه چطور به ما قدرت میدهد؟ (دوبله فارسی)

  1. تا وقتی ذهن ما به اشتباه بر روح ما حکومت میکنه و ما را در قید و بند خودش اسیر کرده ما همیشه در گذشته و آینده سیر میکنیم …دلیلش هم کاملا روشن است…ذهن برای بقای خودش احتیاج به بودن در گذشته و یا آینده داره..ولی وقتی ما خودمون را به زمان حال میاوریم و به شکوه و عظمت زمان حال پی میبریم…. آنگاهست که متوجه می شویم که ذهن به جایگاه واقعی اش که وسیله ای در خدمت روح است برگشته…در این حین در کمال تعجب می بینیم که منیت و خودخواهی هایمان نیز به کناری رفته …چون منیت وخودخواهی ریشه در ذهنیت کور ما داشته که بوسیله گذشته رفته و آینده نیامده تغذیه میشده….بعد از مدتی که عادت در بودن در لحظه حال میکنیم خواهیم دید که با همه کهکشان و موجوداتش یکی شده ایم و به وحدت وجود رسیده ایم…به امید رسیدن همه ابنای بشر به لحظه شکوهمند زمان حال….

دیدگاهتان را بنویسید