همراه گرامی به راستمرد خوش آمدید!

راستمرد مجموعه ای با سابقه بیش از ده سال است که مقالات، محصولات و خدمات بسیار متنوعی را توانسته است در طی این مدت برای علاقمندان و جستجوگران مباحث خودشناسی فراهم کند. در زیر می توانید با شمای خدمات راستمرد و بخش های مختلف آن آشنا شوید:

یک ایمیل حاوی لینک تایید برای شما ارسال شده است. لطفا ایمیلتان را بررسی و با کلیک روی لینک، نام کاربری تان را در تایید کنید.

همچنین اگر ایمیل را پیدا نکردید، حتما پوشه spam ها را هم چک کنید. و باز اگر کمک نیاز داشتید از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید.


تست های خودشناسی

این بخش شامل تست های آنلاین رایگانی است که با دقت بسیار بالا اطلاعات مشخصی را راجع به حالات درونی، خصوصیات و انرژی های شما در اختیارتان می گذارد.

مقالات جامع (نزدیک به 1000 مقاله)

مجموعه مقالات گردآوری شده راستمرد در تمامی زمینه های خودشناسی و روانشناسی و علوم موفقیت

ناحیه کاربری

در این بخش می توانید برای نام کاربری تان یک عکس تعیین کنید، رمز عبور خود را تغییر دهید یا میزان پیشرفت و امتیازتان را مشاهده کنید.

دانلودها

هنگامی که محصولات راستمرد شامل کتابچه ها، بسته های جامع و فایل های صوتی سابلیمینال و خودهیپنوتیزم را خریداری می کنید، آنها در این بخش قابل دسترسی خواهند بود.

کسب امتیاز

راستمرد دارای یک سیستم امتیازی پیشرفته است که به شما بخاطر فعالیت هایی مثل مشاهده مقالات و کامنت گذاری پاداش داده. از این امتیازان بعدا برای تهیه محصولات میتواند استفاده کرد.

فایل های صوتی و بسته های جامع

فروشگاه فایل های صوتی سابلیمینال و تلقینات آشکار، بسته های جامع و هیپنوفیوژن

کتابخانه و راستمرد چطور

اینجا بخش محصولات نوشتاری و pdf راستمرد می باشد.

مشاوره

در صورتی که از تمامی بخش های راستمرد استفاده کردید اما نیاز به راهنمای و مشاوره تخصصی دارید از این بخش استفاده کنید.

فایل صوتی شخصی

هر سه نوع فایلی که در راستمرد ارائه می شود: سابلیمینال، آشکار، کوانتومی و همچنین هیپنوفیوژن امکان شخصی سازی دارد.


معرفی اساتید راستمرد

استاد کاظم پور؛ مدرس دوره های خودشناسی، روانشناسی و موفقیت راستمرد

آقای کاظم پور مدیر و موسس راستمرد، متخصص علوم خودشناسی، روانشناس و هیپنوتراپیست می باشد، که سالها عمر خود را صرف یادگیری علوم درونی از جمله یوگا و تائو کرده و سپس برای کامل کردن دانش خود مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی دریافت کرد و در نهایت برای اشتراک گذاری تمام دانش خود در یکجا اقدام به تاسیس راستمرد کرد.

خانم روناک، مدیر اجرایی و متخصص ساخت فایل های خودهیپنوتیزم در راستمرد

خانم روناک مدیر اجرایی راستمرد و سازنده فایل های صوتی خودهیپنوتیزم راستمرد، سالها در زمینه علوم درونی از جمله شفابخشی، مدیتیشن و هیپنوتیزم دوره های مختلفی را گذرانده و تحقیقات جامعی انجام داده و به جرئت می توان ایشان را یکی از پیشروان ساخت فایل های صوتی مراقبه و سابلیمینال به زبان فارسی دانست.