تست خودشناسی: کدام نیمکره مغز شما فعالتر است؟ راست یا چپ؟

نیمکره های مغز هر کدام مسئول وظایف و کارهای خاصی در زندگی هستند. همچنین بر اساس اینکه کدام یک از نیمکره های مغز شما فعالتر است، رفتار و منش و حتی نگرش شما به زندگی تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین خاطر در شناخت بهتر خود و اطرافیانمان بسیار مهم و کمک کننده است که بدانیم کدام نیمکره مغزمان فعالتر است.

این تست نیمکره فعال مغز شما را می سنجد. همچنین پس از پایان تست توضیحات کافی در مورد نیمکره فعالتان را مشاهده خواهید کرد.

فایل خود هیپنوتیزم بمب ذهنی با تقویت تمامی توانایی های مغزی در یک محصول از لینک زیر قابل تهیه میباشد

۱.در دوران تحصیل کدام کلاس را بیشتر دوست داشتید؟
۲.وقتی آهنگ جدیدی پیدا میکنم…
۳.در قرار ملاقات با دیگران…
۴.وقتی کتاب می خوانم…
۵.هنگامی که فیلم میبینم…
۶.برای رفتن به خانه یا محل کار…
۷.یکی از چشم هایت را ببند و با چشم دیگر به صفحه نگاه کن. کدام چشمت را بستی؟
۸.کدام شکل را بیشتر دوست داری؟
۹.کدام رمان را بیشتر دوست داری؟
۱۰.معمولا اتاق من…
۱۱.در یادگیری کدام یک خیلی خوب هستید؟
۱۲.موقع بحث با دیگران…
۱۳.بازی شطرنج را..
۱۴.در مدیریت کردن و رهبری افراد…
۱۵.یادآوری اسم اشخاص برایتان آسان تر است یا چهره شان؟
۱۶.تصمیم های مهم زندگی را بر چه مبنایی میگیرید؟
۱۷.نظرتان در مورد قوانین و مقررات چیست؟

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

62 نظر در مورد “تست خودشناسی: کدام نیمکره مغز شما فعالتر است؟ راست یا چپ؟

  1. من که اخرش نفهمیدم کدام نیم کره ام فعالتر است ! ولی در مورد سوالات که طوری مرتب شده که گزینه اول مربوط به قسمت چپ مغز است و دومی راست و بسیارسوالات واضحی هستن که ممکنه روی تصمیم فرد اثر بزاره مثلا من دلم میخواد نیم کره راستم فعالتر باشه که با این سوالات و ترتیب ممکنه گزینه دوم و خواه عمدا یا سهوا اثر بزاره نکته دوم سوال اول که کلاس ریاضی و ادبیات بیشتر دوست داشتم یا دارم یا کلاس هنر خب عزیز اصلا کلاس هنر در مدارس ما هست تدریس میشه ؟؟کدام مدرسه موسیقی یا عکاسی یا ……تدریس میکنه لااقل در این چهل سال ! !

دیدگاهتان را بنویسید