اعتماد بنفس!

اعتماد بنفس

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

5 نظر در مورد “اعتماد بنفس!

  1. با تشکر. ادمهای زیادی را دیده ام که دچار بی عملی و رکود شده اند و علت خوب یا بدبودن انها نبوده بلکه ترس از اشتباه, انها را فرسوده و بی حرکت کرده است. گاهی موفقیتهای انی بدون توجه به تبعات ان , انسان را دچار “اعتماد به نفس” کادب می کند و گاهی “شجاعت” از عدم انجام کاری می اید که گرچه نتیجه مناسبی برای وی دارد ولی به دیگران و جامعه خسارت می زند.

دیدگاهتان را بنویسید