دریافت راهنمایی

مشاورین

(برای توضیحات بیشتر و دریافت وقت مشاوره پایین صفحه را مشاهده کنید)

برای دریافت مشاوره و راهنمایی با بهنام کاظم پور (مدیر وبسایت راستمرد) از قسمت پایین استفاده کنید. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی می باشد و در تمام زمینه های مطرح شده در سایت از جمله خودشناسی و روانشناسی می تواند شما را راهنمایی کند.

هزینه:

نامشخص.

عزیزان ساکن ترکیه یا سایر نقاط می توانند در حین پرداخت واحد پولی خود را انتخاب کنند.

نحوه مشاوره:

 مشاوره ها آنلاین و از طریق اسکایپ، ایمو یا تلگرام به انتخاب خود شما انجام خواهد شد.

در حال حاضر امکان دریافت مشاوره خصوصی از اساتید وجود ندارد!

خانم روناک متخصص ساخت فایل های خودهیپنوتیزمی، نویسنده وبسایت و مربی زندگی (Life Coach) و سلامت هستند که میتوانند در زمینه های زیر به شما کمک کنند:

  • مشاوره در زمینه ازدواج و روابط عاطفی
  • مشاوره سلامت
  • راهنمایی و تصمیم گیری در مراحل سخت زندگی
  • مشاوره خانواده
  • مشاوره در زمینه خودشناسی

طرح لایف کوچ (مربی زندگی)

اگر مشکل خاصی ندارید اما در عین حال دوست دارید یک راهنمای و مشاوره معنوی همیشه درکنارتان باشد این طرح مناسب شماست. در طرف لایف کوچ ما لزوما به دنبال راهکار خاصی نیستیم بلکه با هم در مورد مسائل مختلف زندگی شما صحبت می کنیم تا در مورد آنها بینش پیدا کنید. همچنین من به شما تمرین های مناسب با سطح آگاهی تان را به شما می دهم. در این طرح احتمالا ۲ الی ۳ جلسه مشاوره ماهیانه هم خواهیم داشت و همچنین شما می توانید در تلگرام به صورت خصوصی هر وقت که خواستید سوالات خود را مطرح کنید و من در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنیم.

هزینه هر ماه مربیگری زندگی “نامشخص” می باشد که در ابتدای هر ماه برای آن ماه دریافت می شود.
یک جلسه مشاوره رایگان: در صورتی که مایل به استفاده از طرح لایف کوچ هستید، می توانید یک جلسه مشاوره رایگان با استاد کاظم پور در این زمینه داشته باشید. برای هماهنگ کردن جلسه لطفا این اطلاعات را از طریق ایمیل raastmard@gmail.com و با آیدی تلگرام rastmard برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
اطلاعات مورد نیاز: ۱. نام و نام خانودگی ۲. سن ۳. شغل ۴. وضعیت تاهل ۵. هدف از طرح لایف کوچ ۶. انتظارات شما از این جلسات ۷. پیشینه شما در معنویت و خودشناسی ۸. شماره تماس و راه ارتباطی مورد نظر شما
شرایط: ۱. آشنایی کلی با راستمرد و مطالعه مقالات روزانه ۲. اتمام دوره رایگان راه دل (ممکن است در جلسه مشاوره در مورد محتوای این دوره از شما سوال شود)

در حال حاضر امکان استفاده از طرح لایف کوچ وجود ندارد

فرم مشاوره

در حال حاضر مشاوره شخصی ارائه نمی شود!