نورافشانی…

1.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

8 نظر در مورد “نورافشانی…

  1. اکثر ما مردم نمی توانیم منبع خوبی برای انرژی رسانی یا الهام باشیم ولی می توانیم با بالا بردن شعور و کسب اگاهی, کمی فقط کمی منعکس کننده راه رهایی دیگران از ظلمات خودخواهی, باشیم. ما با توزیع مناسب, ولو اندکی از نور اگاهی با صحبت و کلمات, ممکن است زندگی کسی را سر و صورت داده, به زندگیش جهت داده و حال او را خوب کنیم ولی خوب شدن حال و زندگی خود ما در گروی عمل کردن به ان حرف هاست.

دیدگاهتان را بنویسید