khane jadid

راستمرد با هدف فراهم آوردن محیطی مناسب برای علوم خودشناسی تشکیل شده است. و هم اکنون در زمینه برگزاری دوره های آنلاین خودشناسی، ساخت فایل های خودهیپنوتیزم ومدیتیشن، ارائه مقالات و مطالب روزانه، ارائه فیلم ها و کلیپ های رایگان و تست های خودشناسی رایگان فعالیت دارد. با امید به اینکه محیطی مناسب برای علاقمندان فراهم آید.

همه محصولات و فایل های ما زیر نظر آقای کاظم پور، کارشناس ارشد روانشناسی و هیپنوتراپیست با آخرین و معتبرترین تکنولوژی ها و بر اساس اصول علمی درست ارائه می شوند.

فایل خودهیپنوتیزم

راستمرد اولین و معتبرترین مرکز ساخت فایل های خودهیپنوتیزم با آخرین تکنولوژی و نرم افزارهای روز و به زبان ۱۰۰ در ۱۰۰ پارسی می باشد. این فایل ها به دو دسته تلقینات آشکار و تلقینات پنهان (سابلیمینال) تقسیم می شوند.

بسته های جامع

بسته های پیشنهادی جامع جدیدترین محصول راستمرد هستند. این بسته ها ترکیب فایل های خودهیپنوتیزم، مشاوره روانشناسی و کتابچه های کاربردی و فایل های صوتی همه در یکجا با تخفیف ویژه هستند.

دوره های آنلاین
(با نظارت اساتید)

بجای مطالعه صدها منبع و کتبی که منشا و کاربردی بودشان مشخص نیست و شما را گیج میکند، می توانید در دوره های منظم، منسجم و معتبر آنلاین راستمرد شرکت کنید.استاد دوره بر پیشرفت شما نظارت کرده و سوالات و ابهاماتتان را پاسخ می دهد.

بخش های رایگان

۸۵ درصد مطالب و محتوای راستمرد رایگان است. بله درست شنیدید راستمرد به صورت روزانه مقالاتی، کلیپ ها، فایل های صوتی، تست های خودشناسی و سخنرانی های رایگانی منتشر می کند. حتی با سیستم امتیازی می توانید به بخش زیادی از فایل های هزینه دار راستمرد نیز دسترسی داشته باشید، پس دیگر منتظر چه هستید؟ فعالیتتان را در راستمرد با ثبت نام شروع کنید!

توصیه می کنیم از دوره رایگان راه دل و مطالعه مقالات رایگان کارتان را شروع کنید.

نماد اعتماد الکترونیک

راستمرد دارای نماد اعتماد الکترونیک است به این معناست که نه تنها خرید شما ضمانت شده و امن است، بلکه وزارت صنایع، معادن و تجارت بر تخصص راستمرد در زمینه های مورد فعالیت مهر تایید زده است. لطفا دقت بفرمایید که عده ای سعی می کنند کد شامد خود را به جای نماد اعتماد الکترونیک جلوه دهند، در صورتی که شامد فقط اسم و هویت شخص را تایید می کند و به هیچ عنوان موید تخصص شخص نمی باشد.

از هر کجا خرید کنید!

اگر در ایران هستید میتونید به سادگی همه محصولات را به صورت آنلاین خریداری کنید. اما اگر در خارج از کشور هستید هم نگران نباشید. از قسمت فروشگاه میتوانید با کارت اعتباری یا پی پال خود به صورت آنلاین می توانید از راستمرد خرید کنید. همینطور برای ثبت نام دوره های فروشگاه امکان واریز به حساب پی پال ما و فعال کردن دوره برای شما فراهم شده است.

سوالات متداول: در بخش سوال و جواب راستمردی، اساتید به سوالات شما پاسخ داده اند. پس اگر سوالی در مورد فایلها، مراقبه ها یا سایر مسائل مطرح شده در سایت دارید بهتر است اول به اینجا سر بزنید. برای ورود کلیک کنید!

راه دل – مجموعه دروس عملی مبتدیان (رایگان)

این دوره یکی از بهترین و قوی ترین دوره های راستمرد هست که همه پایه های خودشناسی را به طور کامل آموزش می دهد. بهمین خاطر تصمیم بر این شد تا این دوره به شکل رایگان ارائه شود تا عده کثیری از آن بهره مند شوند.

قانون جذب به روش راستمرد

قانون جذب واقعی بسیار فراتر از این قانون جذب تجاری شده و سطح است که اغلب از روی هم کپی می کنند و به خورد مردم می دهند. در دوره راستمرد اما شما با مراقبه ویژه درخت زندگی، نحوه ساخت مهرواژه و تکنیک های بیشتر خلق هر آنچه میخواهید آشنا می شوید (قبل از ثبت نام نظرات شرکت کنندگان را در زیر دوره مطالعه کنید!)

آموزش مراقبه و تمرکز

اگر تا بحال سکوت ذهنی و آرامش را تجربه نکرده اید به این خاطر است که استاد و روش درست نداشته اید. در این دوره تمام سطوح مراقبه را به صورت گام به گام از ساده تا پیشرفته می آموزید و سکوت و آرامش ژرفی را تجربه می کنید.

ارتباط با راهنمای درون

آموزش کامل باز کردن چشم و گوش درونی برای ارتباط با استاد یا راهنمای درون، مجموعه ای از قویترین تمارین که زندگی شما را متحول می کند و شما را در ارتباط مستقیم با خرد درونی تان قرار می دهد. این دوره در کنار دوره مراقبه و کندالینی عالی است.

کندالینی مقدماتی

بیداری نیروی خفته درون، باز کردن ۷ چاکرا و مسیرها، رهایی از مشکلات و بدشانسی ها، تحول شخصیت (تمرینات به صورت جزوه و فایل تصویری) همچنین استاد کاظم پور به سوالات و ابهامات شما پاسخ می دهند

جامع ترین دوره خودشناسی موجود در اینترنت به روش یونگ

شاید بتوان دوره یونگ را دوره روح شناسی دانست. از نظر حجم مطالب ارائه شده این دوره کاملترین دوره راستمرد است. در این دوره با این موارد آشنا می شوید:  نشانه ها – فن تعبیر رویاهای معتبر – نحوه صحبت با ناخودآگاه – چندین جلد کتاب کمیاب از یونگ و…

آخرین مقالات و مطالب

چطور خانواده ای آرمانی داشته باشیم؟

چطور زندگی خانوادگی خوب و آرمانی داشته باشیم؟ ۵ راهکار عملی که روابط را در خانواده شما دگرگون می کند ...
خواندن بیشتر
کنترل ایگو

چگونه کنترل ایگو را بر خود کاهش دهیم؟

رهایی از کنترل ایگو سازوکار ایگو به گونه ایست که به شما این حس را القا می‌کند که وجود و هستی ...
خواندن بیشتر

تکنیک معجزه بخش رها سازی و درمان عمیق روح و روان

تکنیک رها سازی چگونه می تواند درمانی برای روح شما باشد؟ هر لحظه از زندگی ما نیازمند رها سازی لحظه ...
خواندن بیشتر

قدرت تاثیرگذاری ارتعاشات انرژی بین افراد بر روابط و ارتباطات

به اشتراک گذاشتن ارتعاشات انرژی بین افراد چگونه انجام می شود؟ جهان اطراف ما با انرژی عظیمی متراکم شده است ...
خواندن بیشتر
مراقبه درون نگری

مراقبه درون نگری چیست و چگونه انجام می شود؟

چگونه با تکیه بر درون نگری مراقبه کنیم؟ درون نگری یکی از راه‌های خودشناسی است و روش‌های متفاوتی همچون یوگا، ریلکسیشن و یا کمک گرفتن از یک درمانگر می‌توانند در ...
خواندن بیشتر

آرامش بی قید و شرط چیست و چطور آن را تجربه کنیم؟

"آرامش چیزی نیست که آن را به دست آورید. آرامش چیزی است که شما هستید. آرامش در عمق و عصاره ...
خواندن بیشتر

چگونه کالبد اثیری خود را درمان کنیم؟

درمان کالبد اثیری چگونه برای ما انجام پذیر است؟ کالبد اثیری یکی از بدن های ماست که مانند جسم مان، ...
خواندن بیشتر

چی یا پرانا ، انرژی زندگی

پرانا، انرژی کیهانی، انرژی زندگی، کی، چی، انرژی الهی و انرژی حیاتی نیز نامیده می شود و ماده ایست که ...
خواندن بیشتر

مطالب بیشتر...

پرطرفدارترین فایل های خودهیپنوتیزم

telegramکانال تلگرام راستمرد https://t.me/raastmard