پرواز!

 

new-websiteدلیل پریدن “پر” نیست، باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

9 نظر در مورد “پرواز!

 1. برای رهایی از باورهای غلط، باید قفس ترس رو شکست و بال گشود
  منیت ها، یکی از عوامل مهم در قفس بودن است
  زندان نفس نیز.
  مولانا چه زیبا میفرماید
  بمیرید بمیرید بمیرید در این نفس بمیرید
  برای رهایی باید قفل این زندان رو شکست و به وحدت وجود رسید
  پرواز روح
  ممنونم

 2. باور مطلق به هر چیزی می شود “ایمان”. هرکسی با ایمان کامل می تواند هر سدی را از میان بردارد. در زمان برادران “رایت” کسانی بودند که با هزاران دلیل از فیزیک و… پرواز انسان را غیر ممکن می دانستند ولی ایمان این دو برادر, انسان را قادر به پرواز ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید