زمین به روح نیاز دارد!

جامعه ما را طوری تربیت می کند که به دنبال بیشتر داشتن و جلو زدن از بقیه باشیم. ولی آیا براستی طرح حیات بروی زمین به این صورت شکل گرفته است؟

4

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

افزایش سطح انرژی

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

11 نظر در مورد “زمین به روح نیاز دارد!

 1. ما عادت کرده ایم از زمین بهره کشی کنیم. نیاموخته ایم که به زمین با کاشت درختان ،حفظ گونه های حیات ، تولید نکردن گازهای گلخانه ای و….رسیدگی کنیم.ما جانشین خدا بر روی زمین هستیم.اما متاسفانه … زمین برایمان حکم فقط یک مستخدم و نیز یک سطل آشغال را پیدا کرده است.

 2. بنظر من که طرح حیات بر روی زمین بر اساس عدالت و شفقت، بر این اساس که به هر کسی به مقدار گنجایش و ظرفیتش زندگی داده شده و پس به فکر جلو زدن از دیگران بی معنی چون هر کسی یک استعداد و ظرفیت داره که به همگان به اشکال مختلف داده شده و میتوان در همون محدوده پیشرفت کرد و به کمال رسید.
  مثلا یک نفر استعداد نقاشی داره و کسی دیگر کشاورزی یا هنرپیشگی ..که این خود نشانه عدالت
  و اصل دیگر که شفقت و مهربانی نسبت به هم نوع که برای داشتن یک جامعه سالم و دارای روح نیاز است.
  با تشکر از شما

 3. حرف درستی است.
  البته در صورتی که این موفقیت در رسیدن به پول و امکانات بیشتر باشد ، این مطلب درست است.
  و اینکه باید دونست این مطلب از بدی موفقیت صحبت نمکنه ، موفقیت چیز بسیار خوبیه ولی اینکه حریص و زیاده خواه باشی اون یه بحث دیگست….

 4. به عنوان بخشی از طبیعت و جزعی از روح حاکم بر عالم وظیفه ی ما چیزی جز آنچه گیاهان ، زمین ، خورشید و اجرام سماوی به عهده دارند نیست و آن در مهرورزی ، بخشندگی و تعادل در نور و ظلمت است
  اما دریغ ازاین انسان مغرور پوک مصرفی!
  و خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند!

دیدگاهتان را بنویسید