tabligh-shoma
amuzeshgah

کتابچه کهن الگوهای زنان – ۳۰ امتیاز

کهن الگوها یکی از بنیادی ترین مفاهیمی هستند که توسط کارل گوستاو یونگ، پایه گذار مکتب روان تحلیل گری مطرح شدند. به تعبیر ساده منظور از کهن الگو، ساختارها یا الگوهایی درون ناخودآگاه جمعی هستند که به رفتار، افکار و شخصیت افراد شکل می دهند. کهن الگوها را معادل خدایان در اساطیر باستانی قلمداد کرده اند. فردی که به شناخت نیروهای موثر در خود نائل می آید، به سلاح قدرتمند آگاهی از خود (خودشناسی) نیز دست یافته است.

خدایان و خدابانوان نیروهایی مقتدر هستند که روی عواطف، غرایز و شخصیت افراد تاثیر می گذارند. شناسایی کهن الگوها به ما می گوید که چه استعدادها و توانایی ها یا ضعف هایی در درون ما وجود دارند، علت رفتار یا طرز فکر هر شخص به چه علت با دیگری متفاوت است و  این افکار و گرایش ها از کجا نشأت می گیرند. همچنین این شناخت به ما کمک می کند تا خود و دیگران را بهتر بپذیریم و از قضاوت نسبت به دیگران بپرهیزیم زیرا که متوجه می شویم شخصیت هر فرد تحت تاثیر عوامل بسیاری مانند کهن الگوها شکل می گیرد.

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

بیداری کندالینی

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مهدیتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مانیتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مریمتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل fahime

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

2 نظر در مورد “کتابچه کهن الگوهای زنان – ۳۰ امتیاز

  1. با سپاس فراوان از دوست عزیز نگارنده, پاراگراف اول که در مورد کهن الگوها, شکل گیری انها در خرد جمعی و بازتاب ان درناخوداگاه که به تفسیر از جناب یونگ نقل فرمودید و جای تشکر دارد اما در پاراگراف دوم تعریفاتی امد که سوالاتی برای من ایجاد کرد. اگر ما تصور کنیم شخصی در ایران واز خانواده ای اصیل ایرانی متولد می شود ولی بعد از زایمان بلافاصله به مثلا انگلستان منتقل شذه و در یک خانواده انگلیسی ساکن بریستول بزرگ می شود ایا خدایان در شکل گیری عواطف و احساسات او همان نقشی را ایفا می کنند که اگر او در ایران یا… بزرگ شده باشد تغییرات فرهنگی متفاوت در شکل گیری خوداگاه و … نقشی دارند یا نه؟ ممنونم.

پاسخ دهید