۱۰ نشانه ای که مشخص می کند شما تحت تاثیر یک حمله روانی و یا انرژی منفی قرار گرفته اید

defense-1403072_1920

“۱۰نشانه ای که مشخص می کند شما تحت تاثیر یک حمله روانی و یا انرژی منفی قرار گرفته اید”

در این مقاله قصد دارم تا به بحث در مورد یکی از جالب ترین موضوعاتی که تا حالا باهاش روبرو شدم بپردازم، چیزی که شما ممکنه تا حالا بارها و بارها تجربه اش کرده باشید ولی از علت اصلی و چرایی وقوع اون به کلی بی خبر باشید.


مقاله جامع مقابله با انرژی منفی و موجودات منفی را حتما مطالعه کنید.


اجازه بدهید تا در این رابطه یک مثال بزنم:

هفته ی پیش به اجبار خانواده و چند نفر از دوستان برای صرف شام به بیرون از منزل رفتیم، با این که من هیچ تمایلی به انجام این کار نداشتم و خسته بودم، با خانواده همراه شدم، پس از مدتی رانندگی به رستوران مورد نظرمان رسیدیم و من سعی کردم که یک جای پارک برای اتومبیل پیدا کنم.

من به طور طبیعی به سمت پارکینگ رستوران کشیده شدم تا اتومبیلم را در آن جا پارک کنم و به همراه خانواده به رستوران برویم، هنگام ورود به پارکینگ متصدی این محل را در آنجا ندیدم، به همین دلیل بدون هماهنگی با نگهبانی پارکینگ رستوران به دلخواه اتومبیلم را در قسمتی از آن جا پارک کردم.

در همین حین می خواستم از اتومبیل پیاده شوم که دیدم متصدی پارکینگ با ظاهری عصبانی در حال ضربه زدن به شیشه ی پنجره است. از ماشین پیاده شدم تا با او صحبت کنم ولی انگار اصلا به صحبت هایم گوش نمی داد و به خاطر این که قوانین ورود و خروج به پارکینگ را زیر پا گذاشته بودم و بی اجازه ماشینم را پارک کرده بودم، بسیار خشمگیمن بود.

من هم که از همان ابتدای خروج از منزل احوال خوبی نداشتم از ماشین پیاده شدم و مشتی به صورت او وارد کردم. همان لحظه توانستم احساس کنم که چگونه خشم، غضب و کج خلقی توانست بر رفتار من تاثیر بگذارد و مرا تسخیر کند.

این یک مثال ساده از حمله ی روانی بود.

حمله ی روانی که به نام دیگر حمله ی انرژیک هم شناخته می شود، به صورت سریع رخ داده و از احساسات، نگرش ها و یا افکار کم انرژی دیگران به سمت شما روانه می شود.


نشانه های سرطان روح را از اینجا بخوانید.


کمبود انرژی به عنوان انرژی منفی هم شناخته شده و شامل هر نوع انرژی برخاسته از یک فکر و یا احساس نامناسب است. برای مثال، خشم، ستیزه گری، نگرانی و اضطراب، غم و اندوه و یا هر فکر و احساسی که در این دسته بندی قرار گیرد.

اگر شما فردی حساس به انرژی هستید، و یا فردی هستید که اطلاعات ذهنی را از طریق جریانات انرژی متوجه می شوید، و قدرت تلقین پذیری بالایی دارید، بیشتر از بقیه در معرض حملات روانی قرار می گیرید.


۹ نشانه تشخیص اینکه شما فردی حساس به انرژی هستید را بخوانید.

۸ روش مؤثر جهت ایجاد تعادل در افراد حساس به انرژی را هم بخوانید.


چنین حملاتی دارای این پتانسیل هستند که وضعیت روحی و فیزیکی شما را به راحتی تحت تاثیر قرار دهند.

در زیر ۱۰ تا از رایج ترین نشانه های حمله روانی را ذکر می کنم:

۱-درد ناگهانی و یا احساس آشوب در قسمت شکم و معده

۲-احساس تیر کشیدن در ناحیه ی سینه، شانه ها و گردن

۳-سردرد ضربان دار

۴-احساس سردرگمی و گیجی ناگهانی

۵-کج خلقی و تحریک پذیری

۶-احساس خشم، عصبانیت و یا نارحتی بدون هیچ دلیل مشخصی

۷-احساس قرار گرفتن در زیر یک ابر سنگین یا حسی مانند اینکه یک وزنه و سنگینی خاصی بر روی شما قرار گرفته باشد

۸-احساس نگرانی و دلهره، گناه و یا اضطراب به طوری که روزتان را مختل کند

۹-سرفه یا خفگی

۱۰-احساس گرفتگی در سینه و یا احساس عدم تنفس

اگر شما به طور مرتب و ناگهانی دچار چنین حالاتی از حمله روانی می شوید، در نظر داشته باشید که مشکل از شما نیست و احتمالا تحت تاثیر و اصابت انرژی منفی شخص دیگری می باشید.


پنج راه برای جلوگیری از جذب انرژی منفی دیگران را بخوانید.


اولین قدم برای انجام هر اقدامی در رابطه با مقابله با حمله روانی این است که متوجه اتفاق افتادن آن باشید. دفعه ی بعدی که متوجه چنین تغییراتی در خودتون شدید، برای یک لحظه از خوتون بپرسید که، آیا علت خاصی برای این احوالات وجود دارد؟

توصیه می کنم در این رابطه به دقت فکر کنید اما توجه داشته باشید که چنین حملاتی می توانند از راه دور هم تاثیرگذار باشند.

در پایان علاقه دارم که موثرترین راهکارهای مقابله با انرژی های منفی و حمله روانی را به شما معرفی کنم و مطمئنم که جواب خواهید گرفت:

https://rastmard.com/18472

۱-به دعا و عبادت و مراقبه بپردازید.

۲-در هنگام وقوع چنین احساساتی و حمله روانی به فعالیت فیزیکی بپردازید، مثلا می توانید دویدن را امتحان کنید زیرا این کار به مقادیر زیادی استرس، نگرانی و اضطراب را کاهش می دهد.

۳-می توانید از محلول آب نمک استفاده کنید به این شکل که چند قاشق نمک درون یک سطل آب ولرم ریخته و برای ۱۵ دقیقه پاهای خود را در آن قرار دهید.

۴-بخندید و شاد باشید و به اطرافیانتان عشق بورزید.

۵-اگر احساس می کنید که عامل خاصی باعث ایجاد چنین حالتی می شود از آن دوری کنید.

https://rastmard.com/11362

نوشته‌های مشابه

16 دیدگاه

 1. با سپاس از نگارنده محترم که ایکاش به ذکر منابع هم می پرداختند با اجازه, به مطلب و اهمیت ان, در این برهه از زمان بپردازبم بدیهی است که در مورد جامعه خود و سطح خرد و اگاهی عمومی صحبت می کنیم. با توجه به تراکم سنی جمعیت, اکثر مخاطبان این سایت را نو جوانان و جوانانی تشکیل می دهند که با توجه به کثرت مطالب مثبت منتشره در این سایت به ان علاقه مند گردیده اند مطالبش مورد اقبال و اجماع قرار گرفته و منشا تاثیرات مثبتی در زندگی انها, بوده و هست بخصوص که فرهنگ عمومی هم در جامعه, با خصوصیات ویژه ای همراه است که بایستی با حساسیت و مسئولیت بیشتری مورد دقت قرار گیرد. در مطلب بعد از توصیف شرایط نا جور روحی خویش با کمی نارضایتی با خانواده همراه میشوید و بعد از کمی انتظار مقابل ورودی پارکینگ, خود اجرای قانون را عهده دار می شوید و بدون رعایت شرایط قانونی لازم, ماشین را پارک می نمایید بعد از حضور و اعتراض مسئول پارکینگ (که او را در حد و اندازه خویش نمی شمارید) با برخورد فیزیکی, تلاش خویش را برای فهماندن حد و حدودش به او می نمایید سپس متوجه می شوید که شما ماموری فرا قانونی نیستید (که هرکاری دوست دارید انجام دهید) حال نگران میشوید که داستان چیست؟ ذهن حسب کاربردش به کار شما می اید پس به توضیح انرژی این انفجار می اید (توجیه می کند که چنین اعمالی هیچوقت از ما سر نمی زند) اینک باید توضیحی برای برخوردهای ناجور ما یافت شود که به مراحل تاثیر انرژی منفی دیگران بر جسم, روان و روح ما بپردازد. ۱۰ مورد از رایج ترین حملات روحانی را می شکافید که ۵ تای انها جسمی اند در حالیکه بخوبی می دانید که صحبت در موارد جسمانی, پزشکی متخصص نیاز دارد که با تحقیقات مستمر بالینی, ارتباط موضوعات مطروحه, با هم را تایید نماید در اینجا اعتراف می کنم که قبول دارم اکثر بیماریها و دردهای جسمانی متاثر از ناخوداگاه ذهن (سایه ها- دکتر یونگ) می باشند ولی مشکل اینجاست که برای اکثر مشکلات ما, ادرس غلطی ایجاد میشود که پس همه مشکلات ناشی از نیرو و انرژهای منفی است که در قالب هرچیزی حتا خرافات و چشم زخم, چشم شور, حسد دیگران و… منتقل شده است این نسخه, مورد علاقه ویژه من هست که همه ناکامی ها و شکست ها در کلیه زمینه ها را بر دوش دیگران بگذارم چرا که من پاک و مظلوم هستم… پس اگاهی و هوشیاری کجایند؟ و اگر در چنین مواردِی, فاقد انرژی لازم برای دفع نا ملایماتی که از بیرون به ما وارد می شود نیستند, به چه کاری می ایند؟؟؟ برای سایت راستمرد چنین مطالب و چالش ها را سودمند ارزیابی می کنم اگر بدفهمی نشود. برای زحمت و تلاش شما, منت دارم و ارزویم بهترین ها برای شماست.

  1. سلام-روز و شب بر شما خوش
   قبل از هر چیز باید بخواهم که مرا برای عدم ذکر منبع ببخشید.
   لینک زیر شما را به منبع مقاله ارجاع می دهد.
   http://www.spiritualunite.com/articles/10-signs-youve-come-in-contact-with-a-negative-energy-or-psychic-attack/
   نکته ی دیگری که باید ذکر شود این است که، قصد ما تجویز نیست، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است.
   بله،علائمی که ذکر شد، نشانه ی حملات استرسی و با همان به قولی حملات انرژیکی هستند.، ممکن است خودتان هم این علائم را در زندگی تجربه کرده باشید. منشا این علائم گاهی در خود شخص و گاهی از محیط اطراف شخص است، هم چنین، ده نشانه ای که ذکر شد، رایج ترین نشانه های حملات استرسی و اضطرابی هستند و می توانید سری به کتب روانپزشکی و یا روانشناسی بزنید تا از صحت این حرف آگاهی یابید.
   بله، همان گونه که خودتان هم گفتید، این علائم ممکن است نشان از بیماری روحی، روانی باشند که باید برای درمان آن به متخصص مربوطه مراجعه کرد.
   در نهایت از این که نظرتان را در میان گذاشتید. متشکرم

   1. با سپاس فراوان. تلاش دارم هیچ چیزی را مطلق نکنم. هر انسانی که از مادری زاده شده بطور قطع یک ادم هست و غیر ممکن که در تمام عمرش در این کشاکش تضاد مقدس (که درک و فهم ان مشکل است) اشتباهی انجام ندهد قدیسان یک رویا و توهم خشک, اختراع انسانهای دگم است. توضیح کوتاهی شاید بد نباشد شرایط کنونی ما حالت مقدس دادن به جهلی قدسی است منظور من از شرح توصیف حالت ویژه شما (در انشب) قدر مسلم خرده گیری و خدای نکرده توهین نبود بلکه تشریح این جمله بود ” که پاسخ همه پرسشها را می بایست در درون خود جستجو نمود”. تمام مجرک های بیرونی برای همه وجود دارد و یکسان است (حتا بیماریهای جسمی) دلایل عدم تاثیر بر عده ای و پودر شدن عده ای دیگر چیست؟ ان نقطه را بایستی یافت و پرورش داد و شاید نوعی مسئولیت و خدمت… باشد. در انتها سپاس.

 2. این علائمی که گفتید بعضی از علائم بیماری به اسم پانیکه که بهش وحشتزدگی هم میگن، در واقع علتش معلوم نیست من ۲۵ روزی هست که به این بیماری دچار شدم، در حالی که آدم ترسویی نیستم، این علائم از ذهن ناخودآگاه میاد که به گذشته ربط داره و مشکل از ترس های دوران بچگی و نوجوانی ما میاد که باید بشناسیمش، وقتی دچار اینطور حالاتی میشیم در واقع ادر نالین مغر ما بالا رفته که باید با تنفس صحیح و ریلکسیشن و در مراحل بالاتر یوگا و مراقبه آرامش خودمون رو به دست بیاریم.

 3. ممنون مطلب جالب بود
  تازگی مقاله ای خوندم در مورد غیر ارگانیک ها که از خشم ما و انرژی های منفیرکه از ما ساطع می شه تغذیه می کنند
  زمانی که بدونیم تحت تاثیر چه انرژی های منفی قرار گرفتیم
  بیشتر توجه می کنیم بهشون خوراک ندیم
  در دوره خود درمانی روناک جان کامل توضیح دادن و راههای مقابله به تمام دوستان این دوره را توصیه می کنم عالی است

دیدگاهتان را بنویسید