کدام پاکسازی مناسب شماست؟ یکی از اشکال مقدس را انتخاب کنید!

برای انتخاب پاکسازی مناسب برای اوضاع فعلی تان، یکی از اشکال هندسی مقدس بالا را انتخاب کنید.

گاهی اوقات، زمانی پیش می آید که در آن احساس می کنیم از نظر عاطفی، ذهنی و فیزیکی تخلیه و در هم شکسته شده ایم، برای رفع چنین حالتی نیاز داریم تا رشته های سمی و منفی عاطفی را از خودمان قطع کنیم.

بهترین کار برای رهایی از بند نیروهای منفی و مشکلات روانی، یک پاکسازی مناسب است. اما اینکه چه پاکسازی مناسب شماست می تواند متغییر باشد. به تصویر بالا نگاه کنید. سه هندسه مقدس را در شکل می بینید. شکلی را انتخاب کنید که بیش از همه شما را به خود جذب می کند. سپس روش پاکسازی مناسب را که اکنون به کار شما می آید مطالعه کنید و انجام دهید. باشد که در نور و حفاظت باشید.

افزایش سطح انرژی

۱-حمام نمک

حمامی با نمک دریایی پاک، نمک صورتی همیمالیایی یا نمک اپسوم تهیه کنید. پاکسازی با نمک نه تنها میدان هاله ی شما را پاک می کند، بلکه رشته های عاطفی منفی را هم از شما قطع خواهد کرد. اگر برایتان ممکن است هفته ای یکبار و تقریبا برای چهار هفته، خودتان را در حمام نمک غوطه ور کنید. روش این کار بدین گونه است که نمک دریا را با آب ترکیب کنید و خود را در وان آب و نمک غوطه ور کنید. در این حین با خود تکرار کنید: “این آب و نمک مرا پاک میکند”


بسته جامع پاکسازی و دفع انرژی های منفی را از راستمرد دریافت کنید:


۲-با فرشته مقرب میکائیل بزرگوار مراقبه نمایید.

میکائیل فرشته مقرب الهی، فرشته حفاظت است. کمک از این فرشته ی مقرب برای قطع گره های مراوده ای ناسالم، یکی از روش هایی است که من از آن استفاده می کنم. همه ی ما یک یا دو رابطه ای را در زندگی مان دارا هستیم که انرژی و احوال ما را برهم میریزد. این روابط ممکن است مربوط به حوزه ی کاری، شخصی یا یکی از اعضای خانواده تان باشد. شمشیر توانای فرشته ی میکائیل را تصور کنید که این رشته ها و روابط چالش انگیز را با یک حرکت سریع از شما منقطع می کند. برای انجام مراقبه کافیست وارد لینک زیر شوید و فایل رایگان این مراقبه را دانلود نمایید.


مراقبه صوتی روز یکشنبه با فرشته میکائیل – رایگان


۳-قیچی

قیچی اصطلاحی ست که برای بریدن پیوند های انرژیک میان افراد به کار برده می شود. این تمرین شبیه به یک مراقبه است. فرد یا وضعیتی که می خواهید از آن رها شوید را تصور کنید. طناب هایی را بین خودتان و آن فرد یا وضعیت ببینید. سپس با قیچی این رشته ها را ببرید. البته این کار به این سادگی ها نیست. برای انجام دقیق این پاکسازی به لینک زیر مراجعه کنید:

چطور با قطع رشته های انرژی حاصل از روابط ، از ازدست دادن انرژی جلوگیری کنیم


بدیهی است که در سلوک خودشناسی، این تست و مطالب مشابه، نوعی سرگرمی  و تفریح به شمار می روند و شما می توانید از هر سرگرمی در زندگی درس هایی بیاموزید. راستمرد در زمینه خودشناسی، همراهان خود را به بینش و آگاهی عمیق فرا می خواند.


سایر تست های شخصیت شناسی تصاویر را از راستمرد بخوانید:

رنگ ذهن شما کدام است؟ یک تصویر را انتخاب کنید!

طبیعت‌ درون شما در کدام مسیر نهفته است؟ یک تصویر را انتخاب کنید!

کدام خورشید بیانگر ویژگی شخصیت شماست؟ یک تصویر را انتخاب کنید!”

پیغام معنوی این هفته ی شما در کدام کارت تاروت نهفته است؟ یک تصویر را انتخاب کنید!

کدام صدف چهره ی پنهان شماست؟ یک تصویر را انتخاب کنید!


منبع:www.awakeningpeople.com

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه jafar-khayam

جعفر، محقق و مترجم در زمینه ی علوم فراروانشناسی بوده و علاقه دارد تا تجربیات و دستاوردهایش را در اختیار هم نوعان دیگر خود قرار دهد. او در زمینه ترجمه کتاب و مقالات تبحر زیادی دارد.

26 نظر در مورد “کدام پاکسازی مناسب شماست؟ یکی از اشکال مقدس را انتخاب کنید!

 1. سلام.کسی هست جواب من رو بده.دیشب یرای اولین بار میخواستم برون فکنی کنم و این کارو انجام دادم خیلی جالب بود وقتی این کارو انجام دادم یک نور سفید رو میدیدم فکر میکردم روز شده و چیزی که برام خیلی عجیب بود که ماهیچه سمت راست پام به یک شدتی حالت دل زدن داشت که پام از جاش بلند میشد و بدنم اینقدر خسته شده بود وسنگینی داشت که انگاری یک وزنه یک تنی روش انداختن دوبار بیدار شدم و دوباره برون فکنی رو انجام دادم و جالب اینه که نفس یکدفعه چند برابر باز شد ولی نتونستم از جسم بیرون بیام.میشه جریان رو برام توضیح بدین چون تجربه ایی ندارم که دل زدن و انقباض و انبساط ماهیچه پام به اون شدت چی بودبرای چی بود و چرا اینقدر نفسم باز شد؟

  • سلام
   ممنون از این که سوال خود را با ما در میان گذاشتید
   قبل از هر چیز به شما شدیدا توصیه می کنم تا به بخش کتابخانه ی سایت مراجعه کرده و کتاب “انرژی درمانی با روش های نوین کار با انرژی” را که توسط خود بنده ترجمه شده را مطالعه کنید” هر آنچه نیاز داشته باشید در این کتاب برای شما وجود دارد. در رابطه با جواب سوال تان باید بگویم که دو احتمال وجود دارد؛ احتمال اول این که شما موفق به خروج شده اید ولی نمی توانید خاطرات آن را بیاد بیاورید و احتمال دوم این است که یک تجربه ی برون فکنی ناموفق داشته اید. در مورد احساسات ماهیچه هایتان هم جواب این است که باید به پاکسازی مسیرهای انرژی بپردازید که در همان منبعی که ذکر کردم راهنمایی های لازم قرار دارد.

 2. سلام عزیزان
  خدا قوت
  فکر نمی کنم فقط یک سرگرمی باشد یکی از این اشکال را قبلا دور خودم دیدم و یکی از دوستانم هم دیده بودند
  فقط ما فکر می کردیم هرم محافظتی هست
  ار کسی اطلاعات بیشتر داره لطفا برای ما هم بگویند
  سپاس سپاس سپاس

دیدگاهتان را بنویسید