چگونه استرس بر مغز شما اثر می گذارد و راه خنثی کردن اثرات منفی آن چیست؟

-اگر شغل پر استرسی دارید

-اگر مدام از استرس رنج می برید

-اگر احساس آرامش ندارید

به احتمال زیاد از آثار مخرب استرس در رنج هستید.

افزایش سطح انرژی

پس حتماً مشاهده این ویدئو را برای بالا بردن آگاهی‌تان نسبت به اثرات مخرب استرس و همچنین راهه‌ای مقابله با آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

6 نظر در مورد “چگونه استرس بر مغز شما اثر می گذارد و راه خنثی کردن اثرات منفی آن چیست؟

  1. من چند سالی رو با استرس و نگرانی مداوم سر کردم.جوری که حتی توی خواب هم ناارام و مضطرب بودم.بخاطر همین هم بعد از مدتی به شدت کم حافظه شدم.جوری که هیچ مطلبی تو ذهنم نمی مونه.و بعد فهمیدم که بخاطر استرس تعدادی از سلولهای مغزم مردن.و فکر میکردم دیگه هیچ راهی نیست.اما حالا با دیدن این ویدئو راه چاره رو پیدا کردم.خیلی خوشحال شدم.بابت این همه اطلاعات خوب که دراختیار ما می‌گذارید ممنون

  2. تجربه شخصی من برای کم کردن ا سترس : قطع قهوه .. خواب پیش از ساعت ۱۲ استفاده از ماست و دوغ …نوشیدن آب زیاد در هنگام استرس و عصبانیت…از همه مهمتر استفاده از قرص گیاهی نروکسین شرکت دینه است. امیدوارم بیان این مطالب بتونه کمکتون بکنه.

دیدگاهتان را بنویسید