چشم بصیرت می خواهد آنچه دیدنی ست…

37

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

15 نظر در مورد “چشم بصیرت می خواهد آنچه دیدنی ست…

 1. در بعضی از موارد زیاد نیاز به مراقبه و تمرین نیست
  بعضی از افراد با چشم سوم باز به دنیا می آیند و بعضی با چشم سوم نیمه باز
  و حتی بدون هیچ تلاشی در دوره ای از زندگیشون چشم سومشون کاملا باز می شه
  و بعضی که آمادگی بیشتری دارند
  با کمی آموزش و تمرین چشم سومشون باز می شه
  ولی این نسبی است فقط تلاش مستمر و مراقبه به تنهایی نتیجه نمی ده

 2. این جمله بیان میکند از اسراری غیبی که با چشم سر نمیشود دید بلکه با چشم دل قابل مشاهده است وقتی این چشم بصیرت یا چشم سوم که اسامی مختلفی دارد گشوده میشود نادیدنیها دیده میشود و حقایقی که در حالت دید عادی قابل درک نیست با چشم سوم قابل درک میشود .
  با تشکر از شما

 3. چشم سوم ما بینا و فعال می شود اگر با مراقبه مستمر, در سکوت کامل و به همراه تمرینات کافی, باور و ایمانی سترگ را به ان یگانه بی همتا در خود درونی نماییم. هیچ فشار و شکنجه جسمانی پیشنهاد نمیشود. من مراقبه را به شکلی که بیان می کنم از راهنما فرا گرفتم و در تنهایی انجام می دهم بطور حتم بهترین و درست ترین شیوه مراقبه نیست ولی لازم به یاداوری است با ریلکسیشن و مدیتیشن متفاوت است. ابتدا لباس راحت و تمیزی پوشیده میشود سپس ساعت- انگشتر و هرچیزی که به بدن ما فشارمی اورد همچون کش جوراب, را از خود دور می کنیم ناحیه ای ساکت از منزل می نشینیم تا به ذهن بازیگوش خود بهانه ندهیم بعد از تکنیک های ارام سازی بدن بهره می بریم در حال ارام سازی به ناحیه ای که در میان دوچشم و کمی بالاتر قرار گرفته, با چشمان بسته خیره می شویم هدف بسیار بزرگ و در ماه های اول غیر ممکن به نظر می رسد ولی ما با ذهنی ساکت (سکوت فرا گرفته) قرار است به الهامات خدا نزدیک شویم ماه ها چیزی بیشتر از دل دل کردن یک مهتابی خراب, در صورت رعایت همه اصول, با چشم دل نخواهیم دید ولی در صورت خلوص, به الهامات نائل خواهیم شد و جواب درست بسیاری از مسایل که در حل ان ناتوان بوده ایم ناگهان فرا خواهد رسید.

 4. جالبه و البته صحیح.
  ولی همین چشم سوم خیلی کار میبره.
  و البته اینکه بخوای استاد پیدا کنی تا بهت اموزش بده. این موضوع از اون موضوع هایی است که باید زیر نظر استاد فراگرفته بشه.
  و اینکه باز شدن چشم سوم ماه ها طول میکشه.
  خوشا به حال کسی که چشم دلش یا همون چشم سومش باز و روشنه…..

دیدگاهتان را بنویسید