پر پرواز بگشای…

بال

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

6 نظر در مورد “پر پرواز بگشای…

    • با سلام. خواهش می کنم به ترس خود اهمیت ندهید. ترس یک توهم است وقتی با اگاهی به مثبت بودن مسیر, به دل ترسها بزنید خواهید دید که ترس یک خیال باطل است ولی دزدی است که بهترین لحظه های زندگی را می رباید. من با ترس اشنایم که زندگیم اشفته بود و در افسردگی بسر می بردم. یک شخص با تجربه به همراهی انرژی الاهی و تمایل خودم, مسیر زندگی ام را دگرگون ساختند. انتخاب هدف درست و تمرین پرواز در مسیر, همه را موفق می کند. سالم و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید