پادکست: آشتی با عشق ! باورهایمان را تصحیح کنیم!!

پادکست راستمردی: آشتی با عشقآشتی با عشقچرا عشق برای خیلی از افراد کلمه ای رویایی و فانتزی ست؟

آیا شما هم نسبت به این کلمه دچار سوءتفاهم هستید؟ همین الان افکار و باورهایتان را نسبت به عشق کنار بگذارید و به پادکست آشتی با عشق گوش کنید. برای باز کردن در قلب هایمان بروی بزرگترین موهبت الهی هیچ وقت دیر نیست!!

برای گوش دادن به پادکست کلیک کنید.

دانلود پادکست آشتی با عشق

با اشتراک آگاهی، تاریکی را به نور بدل کنید!


مراقبه افزایش عشق و مهربانی

عشق به خود چیست؟ چطور عشق ورزیدن به خود را شروع کنیم؟

عشق بلاشرط چیست و چگونه میتوان به آن دست یافت؟

فواید داشتن عشق در زندگی

صلح درونی و عشق جدایی ناپذیرند!!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

8 نظر در مورد “پادکست: آشتی با عشق ! باورهایمان را تصحیح کنیم!!

  1. چه عشقی دارد خالق عشق آن کسی یا آن چیزی که عشق را خلق کرد قویترین خالص ترین ناب ترین پاک ترین نیروی موجود در جهان هستی عشق است و به غیر از عناصر ( آب خاک باد آتش ) عشق عنصر پنجم بود که خلقت را تکمیل نمود وحدت و حیات را در روی زمین شکل داد و زندگی ها را را به جریان انداخت.
    قانون زندگی, قانون باورها و لیاقت هاست و خوشبختی بدون عشق معنا ندارد و زندگی بدون عشق جریان ندارد.
    پس سعی کنیم که همیشه عاشق باشیم و به همه مخلوقات از عشق درون وجودمان بهشون ببخشیم و به همه موجودات عشق بی قید و شرط بورزیم.
    جهان بر پایه عشق فراوانی خلق شده است, میگن که خداوند عاشق بود ولی معشوق نداشت برای همین انسان را آفرید تا بتواند به آدم مخلوق خودش عشق بورزد.
    امیدوارم که همیشه دلها تون سرشار از عشق الهی خداوند که درون همه ما جریان دارد پُر و لبریز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید