ویرانی یا آفرینش؟!

عشق

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

مطالعه مقالات بیشتر:

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “ویرانی یا آفرینش؟!

    • با سلام. گاهی بارها جملات و نظرهای شما را در زیر مطالب دیده و بازخوانی می کنم با بعضی از نظرات شما همسو نیستم ولی یک تفکر, باور و اندیشه ای در انها متبلور است که بدون شک از از ورای علم و تجربه عبور می کند و مقدمه ای می شود که به یک چالش واقعی ذهنی فرو روم. حضورتان مغتنم است و موفق باشید.

  1. باتشکر. به جمله کاملا ایمان دارم ولی چه نوع عشقی؟ عشق مرد به زن هم می تواند نماد و سنبلی از ان باشد اگر ریشه هوس در ان نباشد! فقط عشق بدون چشمداشت می تواند عشق کامل باشد (یعنی هنگامیکه بدانی زن یا مرد مورد علاقه ات با شخص دیگری خوشبخت تر و شادتر است با عشق از او دست بشویی و با عشق رهایش کنی). خلاصه هر علاقه ای بر اساس خودخواهی, عشق نیست…

دیدگاهتان را بنویسید