tabligh-shoma
amuzeshgah

همکاری با راستمرد

بسته جامع خودهیپنوتیزم بسته های جامع رفع اضطراب، افسردگی؛ دفع انرژی منفی، آموزش کامل تای چی، هوروسکوپ و...

در تاریک ترین شبها، درخشان ترین ستاره ها زاده می شوند.

به عقیده ما زمانی که زمین حالش بد است و تاریکی و نادانی همه جا را فراگرفته، رزمندگان نور باید گردهم آیند و با یاری هم به نشر و توسعه آگاهی بپردازند. لطفا در صورتی که در زمینه های زیر مهارت و توانایی و وقت کافی دارید، فرم زیر را پر کنید و ما را در پیمودن این راه دشوار یاری کنید.

دوستان گرامی در صورت تمایل، در ازای کمک شما، هزینه ای هرچند اندک و یا امتیاز برای باز کردن مطالب ویژه راستمرد به شما تقدیم خواهد شد.

با سپاس پیشاپیش از قلب گرم شما و لطف و مهرتان

بیداری کندالینی

 

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تصویر پروفایل بهنام کاظم پور

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

10 نظر در مورد “همکاری با راستمرد

    • درود.
      در صفحه اصلی سایت و همین طور در نوار بالا تمامی بخش های اصلی سایت به صورت دسته بندی شده وجود دارند. به علاوه اینکه هر باز که به سایت سر بزنید سرعت لود سایت برای شما بیشتر میشه. همین طور میتونید از قسمت تماس با ما یا همین قسمت نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید.

پاسخ دهید