نشانه های یک روح کهن _ آیا شما روحی پیر دارید؟

آیا تا به حال شخصی را دیده اید که با داشتن سن کم عاقل و فرزانه به نظر برسد؟

آیا بیشتر از هم سن و سال ها و حتی بزرگترهای اطرافتان درک می کنید و نمی توانید با اجتماع بُر بخورید؟

جواب بله به سوالات بالا، می تواند سرنخی برای فهمیدن این باشد که شما، و یا کسی که می شناسید دارای یک روح کهن باشد. با ادامه این مقاله همراه باشید تا ارواح باقدمت را بشناسید.

بیداری کندالینی

آیا روح می تواند سن داشته باشد؟

ما انسانها، ذاتا موجوداتی معنوی هستیم. حقیقت ما روح ماست و زندگی جسمانی و تجارب دنیوی ما، اتفاقاتی موقت و گذرا هستند. بنابراین این جسم است که با پایان زندگی از بین می رود و سفر روح همچنان باقی ست. ممکن است در طول زندگی تان تجارب متعددی داشته باشید. علایق مختلفی داشته باشید. دوستان بسیاری پیدا کنید. کارها و هنرهای متنوعی را امتحان کنید. بارها عاشق شوید. فرزندانی داشته باشید و… .

اما از میان تمام تجارب زندگی، برخی از آنها تجارب بسیار ویژه ای هستند. این تجارب، خواه تلخ یا دلپذیر باشند، نه به شکل یک خاطره ی گذرا و محوشونده، بلکه بصورت یک بخش ارزشمند زندگی شما برایتان باقی می مانند. این تجربه ها بر روح شما هک می شوند. ممکن است تمام طول زندگی به یادشان بیوفتید. یا شاید در طول زندگی فراموششان کنید. اما آنها با شما هستند.

پس از مرگ، هیچ کدام از اموال، عزیزان و حتی خاطراتتان با شما نخواهند ماند. تمام تجارب دنیا به سان ابرهایی محوشونده، ناپدید خواهند شد. اما آن درس ها و تجارب بخصوص، پس از مرگ همراهتان خواهند آمد. روح شما هر کجا که باشد، عطری، طعمی و یا ندایی از آن خاطره یا تجربه را در اعماق خود حفاظت می کند.

درس هایی که روح می گیرد، صرفا به این زندگی محدود نمی شوند. روح ما برای تکامل، سفر طولانی تری را طی می کند و در هر زندگی درس های جدیدی می آموزد. هر چقدر این سفر طولانی تر باشد، روح سن بیشتری خواهد داشت. 


برای مطالعه در این مورد، رجوع کنید به: ۱۵ نشانه برای شناخت زندگی های گذشته


مطلب مرتبط:امکان سفر به زندگی گذشته با هیپنوتیزم و بررسی معنای آن (پاسخ مدیر به صورت صوتی)


معنای روح کهن

یک روح کهن ، روحی ست که شاید هزاران سال در چرخه زندگی در گردش بوده و تجارب عمیق بسیاری دارد. یک روح کهن ، اسیر سن دنیوی نیست و هدفی جلوتر از سنش دارد. درسی هست، که او برای آموختنش اینجاست

یک روح کهن تجارب و بلوغ بسیاری را در خلال سفر روحانی خود کسب کرده است. او وظایف بسیاری را به انجام رسانده و درس های بسیاری نیز آموخته. روح های قدیمی، درک خوبی از دنیای مادی دارند  و عالم روحانی را نیز بخوبی درک می کنند. چراکه تصویر بزرگ تری را می بینند. آن ها دارای خرد و عقل ژرفی بوده و عمیقا معنوی هستند. روح کهن به موجب درس هایی که آموخته، گرایش به آموزش دارد. آنها آموزگاران و رهبران ارواح جوانتر هستند و سایرین را به سوی حقیقت راهنمایی می کنند.


یک روح کهن می تواند نشانه های زیر را دارا باشد. اگر شما هم این نشانه ها را داشتید یا کسی را می شناختید که اینگونه باشد، احتمالا یک روح کهن را یافته اید:

۱_ رهرو تنها

اکثر ارواح کهن، افراد گوشه گیر و تنهایی هستند. البته برخی از آنها ممکن است بسیار اجتماعی باشند. چراکه بدین طریق می توانند دانش و درک بالقوه خود را منتقل کنند و ازین راه کارمای مثبت و آگاهی بیافرینند. اما یک روح کهن ، عمدتا خلوت و انزوا را ترجیح می دهد. آن ها به وقت خود ارج می نهند، زیرا زمان را درک کرده و به ارزش واقعی آن پی برده اند. دوستان اندکی دارند، اما وفادار و قابل اعتماد. وقت خود را با افرادی هدر نمی دهند که بخاطر جهل ، آنها را نمی فهمند. از طرفی یک روح کهن ، کمتر از دیگران دچار سرگردانی می شود. او مسیر خود را می یابد و بهمین دلیل راه خود را از آنهایی که مسیرشان با او متفاوت است، جدا می کند. روح کهن رهروی تنهای مسیر سلوک خویش است. او بخوبی می داند که در سفر روحانی اش، رها کردن راه گشای مسیر است. پس می تواند بخوبی رها کند و بگذرد.


۲_ پذیرش و تفاوت

روح های کم سن می خواهند چیزهای زیادی کسب کنند، و زیرک هستند. این در حالیست که روح کهن قانع و راضی ست. روح کهن بسیاری از تجاربی که ارواح جوان برایشان مشتاقند را پشت سر گذاشته است. بنابراین در زندگی تمایل چندانی به ماجراجویی های جدید ندارد و اتفاقات زندگی را بخوبی می پذیرد. او تعمق و درونگرایی را به بسیاری از امور ترجیح می دهد. بخاطر تمایلات و افکار متفاوتش، در تعاملات انسانی چندان موفق نیست چرا که احساس عدم تعلق همراه اوست و دیگران قادر نیستند او را درک کنند. اطرافیانش ممکن است او را منزوی یا کم رغبت بخوانند. اما حقیقت اینست که روح او سفر درازی را پشت سر گذرانده و بسیار بیشتر از آنچه که فکر میکند، دیده است. بنابراین بیشتر تماشاگر است.


۳_ راه بلد و راهنما

روح کهن دنیا را بهتر می شناسد و نسبت به سایر مردم از دیدگاه بهتری برخوردار است. او درک می کند که جهان چگونه عمل می کند، و در کناری می ایستد تا در زمان نیاز راهنماگر باشند.

آن ها می دانند که اکثر حوادث پرسروصدا و رسانه ای در جهان جعلی و ساختگی هستند و حوادث واقعی هرگز خبرساز نیستند. به عنوان مثال اکثر ما چیز زیادی در رابطه با فاجعه فوکوشیما نشنیده ایم. و این که حیات اقیانوس آرام ویران شده است. رسانه ها عنوان می کنند که همه چیز درست خواهد شد، با این حال اقیانوسی که آلوده شده، فراتر از بازسازی و مرمت است.

روح کهن می داند که در دنیا چه می گذرد و اعتقاد دارد که دروغ های پرصدا شایعاتی برای سرگرمی و گمراهی مرمند. بنابراین سعی میکند تا حقیقت را بر همگان روشن کند و راه را به سایر رهروان نشان دهد. او از هیچ کمک و راهنمایی دریغ نمیکند.


هم اکنون بخوانید:راهنمای تشخیص شایعات دروغین


۴_ کم سخن

ارواح کهن عموما به آرامی سخن می گویند و نیازی به شنیده شدن ندارند. آنان نظر محکمی نسبت به زندگی دارند و تصمیم به اشتراک گذاری نظراتشان با هر کسی ندارند. مگر با افرادی که قابل اعتماد باشند و علاقه ی واقعی و خالص به چیزی که آن ها باید بگویند دارند.

ارواح قدیمی، خردمند هستند. در کودکی با کودکان دیگر سازگار نمی شوند و گرایش به دوستی با افراد مسن دارند. در بزرگسالی نیز زبان به سخن بیهوده نمی گشایند و صدای آرامی دارند.


۵_ حساس به انرژی

تمامی ارواح کهنسال حساس و همدل هستند. آن ها انرژی ها و احساسات را بخوبی دریافت می کنند و از این که مردم به چه می اندیشند آگاه هستند. غم و غصه و خشم دیگران بر آنها تاثیر بسزایی دارد. نیروهای منفی نیز بیشتر متوجه این افراد هستند. برای در امان بودن از نیروها و احساساتی که متعلق به ایشان نیست، بایستی مدام به پاکسازی روح و جسم خود بپردازند.


هم اکنون بخوانید: ۹ نشانه تشخیص اینکه شما فردی حساس به انرژی هستید


۶_ عاقبت اندیش

ارواح کهن قبل از این که اقدامی بکنند فکر می کنند. عمل نسنجیده و هیجانی از خود بروز نمی دهند. آنان قبل از درگیر شدن در مساله ای عواقب آنرا می سنجند و در نظر می گیرند که چه کارمایی برای خود ایجاد می کنند.


۷_ آموزگار

ارواح کهن همانطور که پیشتر گفتیم، تجاربی در اعماق وجودشان دارند. این باعث می شود در زندگی پخته و دانا باشند و اصطلاحا استعداد بالقوه داشته باشند. دیگران از اینکه آنها با سن کم و یا بدون تجربه کافی، انقدر درک و دانش دارند، متعجب می شوند. آنها آموزگاران ذاتی هستند.


۸_ یاری رسان

بسیاری از ارواح کهن، دوستدار کمک به مردم هستند. برخی از آنها سعی می کنند تا با آموزش دانش و خرد خود به آگاهی جمعی بشر بر سیاره ی زمین کمک کنند. ارواح قدیمی می توانند مانند اساتید معنوی، کاملا انتخابی باشند و تنها زمانی که فردی نیاز به کمک دارد یا کمک می خواهد پا پیش می نهند.


آیا شما نیز روحی پیر دارید؟ آیا کسانی را می شناسید که اینگونه باشند؟ تجاب خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع : spiritualunite.com


تناسخ واقعاً چیست؟
آیا خاطرات زندگی های گذشته ما، صرفا اطلاعات ناخودآگاه جمعی بشر است؟
من در زندگی گذشته خود که بوده ام؟
تجارب عمیق روح من در زندگی های بسیار چه بوده است؟
از راستمرد بخوانید:

من در زندگی گذشته خود، که بوده ام؟(چگونه بفهمیم که در زندگی قبلی خود چه فردی بوده ایم؟)

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه sahar1980

سحر مترجم و محقق علوم فراروانشناسی ست وعلاقه مندست تجربیاش را با سایرین به اشتراک بگذارد. او مشغول به آموزش یوگاست و علاقمند به خودشناسی و انرژی درمانی نیز هست چرا که باور دارد اگر هر انسانی خودش را بشناسد و به درونش سفر کند و اگر با کائنات همسو شود، زندگی درهای زیادی را برایش باز میکند.

11 نظر در مورد “نشانه های یک روح کهن _ آیا شما روحی پیر دارید؟

  1. چقدر جالب بود مرسی.

    من خودم رو نمیدونم ولی تک و توک افرادی رو تو آشنا ها دیدم که دقیقا آدم های منحصر به فردی هستند و خیلی زندگی های عجیبی دارن که هر فرد دیگه ای از پا در میاد بخواد تجربش کنه من جمله من.

    جالب اینجاست من فردی رو دربارش تو یه مطلب روانپزشکی- هیپنوتراپی مطالعه کردم که تا ۳۰ سالگیش بشدت بی نظم و خود باخته و تک و تنها بوده و با قیافه ای درب و داغون برای حل یکی از مشکلاتش میره پیشه یه هیپنوتراپ.
    مشکلشم این بوده که احساس می کرده آدم فضاییه و اصلا تو دنیایه دیگه زندگی میکرده برای همین اصلا نتونسته بوده خودشو با جامعش وقف بده. بعد تو هیپنوتیزم عمیق میرسن به جایی که میبینن این بابا اصلا یه روح دو رگست ! یعنی روحی که انقدر پیره که قبل از به جسم اومدن به انسان، به جسم های غیر انسانی هم میرفته و برای همین حس آدم فضایی بودن رو این فرد داشته. بعد از اینکه این داستان رو فهمید، تو یه چشم به هم زدن کل زندگیش از این رو به اون رو میشه و آنی تمام مشکلاتش برطرف میشن. شاید چونکه بلد بوده چطوری حلشون کنه ! :-)

  2. سپاس از شما برای این پست بسیار عالی. من تا کنون از چنین موردی اطلاع نداشتم و از خواندن چنین نشانه هایی بسیار خوشحال شدم و البته تمام این نشانه ها را خودم دارم و کسی را میشناسم که او هم چنین نشانه هایی را دارد. اما سوالی دارم اگر اطلاعاتی هم در این مورد دارید لطفا بفرمایید، سوالم این هست که چرا بعضی افراد روح کهن دارن؟ آیا در راهشون تفاوتی هست؟ کار خاصی باید انجام داد؟ این روح کهن نیاز به درک بیشتر و کندوکاو بیشتر داره؟ اگر این ارواح کهن برای راهنمایی آمدند چطور باید ازشون استفاده کرد؟ اگر کلیپ یا متن کامل تری هم در این مورد دارین لطفا در سایت بگذارین. سپاس

  3. ممنون از مطالب مفیدتون ..فک میکنم موارد دیگه ای هم برای شناسایی روح های کهن و قدیمی میتونه وجود داشته باشه از جمله به دنبال تعالی و رسیدن به تویین فلیم یاهمون نیمه گمشدشون هستن برای به اتمام رساندن برنامه معنوی شون ..خیلی خوب بود ..ممنونم از تیم موفق تون.

دیدگاهتان را بنویسید