مقدمه ای بر فایل های صوتی مراقبه

در این فایل صوتی ، به معرفی فایل های صوتی مراقبه و خود درمانی پرداخته شده است.همچنین کارکردها و تاثیرات آن بروی انواع مشکلات و ناراحتی های جسمی و روانی نظیر افسردگی، اعتماد بنفس پایین، تمرکز و حافظه ضعیف، چاقی و لاغری، مشکلات جنسی، اعتیاد، رهایی از دردهای جسمی و روحی را خواهید دانست. 

این تکنیک درمانی روشی جدید نیست. روشی ست که از دیرباز توسط روانپزشکان و روان درمانگران برای معالجه بیماران استفاده شده است. این فایل های صوتی نیز زیر نظر مستقیم کارشناس ارشد روانشناسی، آقای کاظم پور که سالهاست در زمینه روان درمان گری فعالیت دارند تهیه می شوند. مطالعه مقالات زیر برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه میشود.

فایل های صوتی مراقبه و خود هیپنوتیزم چیستند و به درد چه اشخاصی می خورند؟

معرفی فایل های خود هیپنوتیزم تجسم خلاق و سابلیمینال راستمرد


از اینجا گوش کنید

لینک دانلود فایل مقدمه


 سایر فایل های مراقبه و خود هیپنوتیزم را از صفحه فایل های خود هیپنوتیزم دریافت کنید. 

 

جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

25 نظر در مورد “مقدمه ای بر فایل های صوتی مراقبه

دیدگاهتان را بنویسید