مسیر زندگی…

مسیر زندگی تان را خود بسازید.

مسیر زندگی شما

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

مطالعه مقالات بیشتر:

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

6 نظر در مورد “مسیر زندگی…

  1. با سپاس. در میان دو جبر تولد و مردن چیزی وجود دارد که نام ان زندگی است. من تنها در الزام ژنیک ام نیستم بلکه شخصیت و خصوصیات شناختی من از خانواده, فامیل, همسالان, جامعه و فرهنگ رایج در ان شکل می گیرد و ساخته می شود. از مرحله تولد تا مرگ پدیده ای به نام دید و نگرش من به زندگی شکل می گیرد که با تلاش من و تا حدودی خانواده, یه مسیر کمی ناهموار زندگی اشنا شده و بر دلایل پدیده زیستن, اگاهی یابم یا با توجه به انچه دارم یا میراث دار بوده ام مانند پول و ثروت و حتا چیزهایی که میرا و فانی هستند مانند زیبایی و جوانی “هویت” یافته و همسو شوم در اینصورت زندگی را یک شوخی بی پایان می بینم که درد و رنج در انتهای ان خفته و من نمی توانم ببینم. کارهای من و مسئولیت هایم برای یافتن دلایل این زیست را, کسی نمی تواند برایم انجام دهد. این مسیر فقط با گامهای من پیموده می شود و نحوه زندگی مرا, در حال و اینده شکل می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید