مراقبه ثروت و فراوانی رایگان

مراقبه ثروت و فراوانی (همراه با فایل صوتی رایگان خود هیپنوتیزم و امواج مغزی جذب ثروت در پس زمینه)

wealth

منشأ همه ثروت ها در ذهن است. ثروت پول نیست بلکه یک ایده است.    “رابرت کالیر”

خب اولین و مهمترین سوال این است که چرا ما نگران پول در آوردن یا به عبارت بهتر بی پولی هستیم؟ خب شاید ساده ترین جواب به این سوال این است که ما انسان هستیم و برای بقایمان بروی این سیاره با توجه به سیستم زندگی امروزه دنیا نیاز به پول داریم، پس طبیعی است که نگران پول درآوردن باشیم. حالا بیایید با هم نگاهی به راه حل هایی بیاندازیم که می توانند این نگرانی را کاهش دهند.

بیداری کندالینی

اولا بخاطر بیاورید احتمالا جایی که اکنون درش هستید از قبل ایده خاصی در موردش نداشتید و همه چیزها خودشان یک جورهایی جفت و جور شدند. پس به احتمال زیاد همین قضیه در مورد پول هم صدق می کند و همیشه در زمان درست، میزان مورد نیاز ثروت سر راه شما قرار می گیرد. به علاوه اینکه فراموش نکنید نحوه فکر کردن ما ارثی نیست بلکه آن را از دیگران می آموزیم. پس ممکن است بسیاری از نگرانی های شما در مورد ثروت و پول آموزش هایی باشد که در سنین پایین از والدین تان دریافت کرده اید و با کمی خودآگاهی، تمرین و یادداشت آنها روی کاغذ قادر خواهید بود بعد از ۴۰ روز یا کمتر تغییرات اساسی در موردشان ایجاد کنید.

نکته مهم بعدی که دوست دارم تا عمق وجودتان رسوخ کند این است که نگرانی در مورد ثروت باعث میشود پول از شما دور شود. در واقع شما در مورد هر چیزی نگران باشید دستپاچه می شوید، اشتباهات مضحکی می کنید و در کل ارتعاشات ناخوشایندی اطرافتان بوجود می آورید که آن چیز را از خود دور می کنید. شما که نمی خواهید پول از شما فرار کند، می خواهید؟

حالا برای اینکه به شما کمک کنیم ارتعاشات منفی و استرس تان را در مورد پول از خود دور کنید و در عوض ثروت را به خودتان جذب کنید، برایتان مراقبه ثروت ویژه ای ساخته ایم که تنها کافی است قبل از خواب یا هر زمان که ریلکس هستید به آن گوش کنید. اما گوش کردن به این فایل درست مثل کاشتن بذر گیاهی در ناخودآگاهتان است برای اینکه این بذر رشد کند و جوانه بزند به نگهداری، آبیاری و خواب مناسب نیاز دارد.

meditation

برای این کار اول باید با ایمان کامل به فایل گوش دهید. حتا اگر در حین گوش کردن به فایل افکاری منفی به ذهنتان خطور کرد که همه اینها الکی است، که شما هیچ وقت ثروتمند نمی شوید، سعی کنید به آن گوش نکنید و با ایمان کامل به فایل گوش کنید.

سپس برای افزایش تاثیرگذاری فایل  ثروت و ایجاد ارتعاش مثبت در زندگی سعی کنید در طول روز با استفاده از عبارات تاکیدی مثبت روی وضعیت ذهنتان اثر بگذارید. مثلا با خود تکرار کنید :” من هر روز از هر جهت بهتر و بهتر می شوم.” یا “من زندگی عالی دارم و بهترین چیزها برای من رخ می دهند.

در سایر موارد سعی کنید سرتان را با کارهای خانه یا کارهای بیرون گرم کنید و اجازه دهید بذری که در ناخودآگاهتان کاشته اید در سکوت رشد کند. گاهی توجه بیش از حد هم خودش استرس زاست.

در نهایت ممکن است افرادی سر راه شما قرار گیرند که شما را مسخره کنند یا ذهنتان علیه شما برخواهد خواست. در این گونه موارد بخاطر داشته باشید که دریای آرام هرگز ملوان متبحر را ناآرام نمی سازد. و همین سختی ها و مقاومت هاست که نیروهای واقعی درونی تان را بر ملا می کنند و هر چند در ابتدا شاید تغییر زیادی را حس نکنید اما مطمئن باشید در طولانی مدت کسی که در درونش و اطرافش جو مثبتی را ایجاد می کند با کسی که ارتعاشات منفی با خود حمل می کند بسیار متفاوت خواهد بود.

راستمرد فایل صوتی مراقبه ثروت از نوع خود هیپنوتیزم را برای شما تهیه کرده که می توانید با گوش فرادادن به آن بطور مکرر به مدت ۲۱ روز و یا ۴۰ روز و تکرار عبارات کلیدی تلقینی موجود در آن، ثروت و فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.

* دقت کنید که در پس زمینه این فایل از امواج مغزی۱ جذب ثروت نیز استفاده شده است که باعث میشوند به صورت اتوماتیک مغز شما در سطح ارتعاشات مناسب برای جذب ثروت و دریافت تلقینات مثبت قرار گیرد.

۱. در انگلیسی امواج مغزی پس زمینه را Generated brainwave می گویند که از نوع باینورال یا ایزوکرونیک هستند و می تواند اثر فایل های خود هیپنوتیزم را تا چند برابر بیشتر کنند.

 سایر فایل های مراقبه و خود هیپنوتیزم را از صفحه فایل های خود هیپنوتیزم دریافت کنید. 

با امید به اینکه خیلی زود به ثروت و تمام آرزوهای خوبی که دارید برسید.

این فایل را حتما با هدفون گوش کنید.

لینک دانلود فایل صوتی مراقبه ثروت

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

26 نظر در مورد “مراقبه ثروت و فراوانی رایگان

  1. فایل هاتون فوق العاده عالی هست و از بین تمام فایل هایی که از سایت های مختلف برای مراقبه گرفتم میتونم بگم تنها فایل های شما هست که به راحتی فرد را به حالت خلسه میبره و از افکار مزاحم جدا میکنه سپاس فراوان از سایت راستمرد

  2. سلام
    جسارتا عرض می کنم که به نظرم یک انتقاد به این فایل صوتی وارد است.
    متاسفانه در اواسط این فایل گویند جملاتی چون “شاید فکرکنید شما لایق این ثروت نیستید” یا “افکار مزاحم به شما می گه که تنها با تخیل و مدیتیشن نمی تونید به خواستتون برسید.”
    این جملات درست به مصداق جمله ی معروف به فیل قرمز فکر نکنید است، با شنیدن این جملات در نقطه ی اوج مدیتیشن، شنوده را وادار به افکار منفی می کنید، و چون ضمیر ناخداگاه زود باور است نقشی منفی در ضمیر ناخداگاه باقی می گذارید.
    پایدار باشید

دیدگاهتان را بنویسید