podcast
telegram

فایل صوتی خودهیپنوتیزم رفع افسردگی

depression

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در افسردگی بسر می برید یا گاها به دلایل مختلف شناخته و ناشناخته به آن مبتلا می شوید، این فایل صوتی خودهیپنوتیزم درمان مشکل شماست. 

افسردگی پدیده نادری نیست و برای اغلب افراد بصورت حاد و دوره ای یا مزمن اتفاق می افتد. راه های درمانی زیادی نیز برای آن شناخته شده که در مقالات بسیاری به آنها اشاره کرده ایم، اما شاید برای فرد افسرده که حس و حال و انگیزه انجام کاری را در اوج دوره افسردگی ندارد، بهترین و ساده ترین راه این باشد که دراز بکشد و به این فایل صوتی گوش فرا دهد.

این فایل را به مدت ۳ ماه هر روز گوش کنید. در روزهای اول تغییرات بسیار زیادی را شاهد خواهید بود، و پس از یک ماه تغییرات مشهودی در زندگی تان پدیدار خواهد شد اما بهتر است سه ماه را کامل کنید تا مشکلاتتان کاملا رفع شود.

افزایش سطح انرژی

جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت

 صفحه اصلی فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده مقالات علمی در رابطه با اثربخشی هیپنوتیزم حتما مشاهده کنید.


(بهتر است فایل را با هدفون گوش کنید.)

لینک دانلود :

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۴۳,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


قویا توصیه می شود بجای استفاده از فایل صوتی بالا پکیج رفع افسردگی را تهیه کنید که هم محصول جامع تریست و هم موثرتر:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

12 نظر در مورد “فایل صوتی خودهیپنوتیزم رفع افسردگی

 1. سلام وخسته نباشی خدمت آقای کاظم پور وخانم روناک
  سوال عمومی داشتم
  آیا کسی که بیشتر وقتها بی حوصله وکم علاقه است ودارای افکارمنفی وکسل کننده است ،افکار شادی ندارد وتنهایی ودور از جمع را دوست دارد وهمچنین حساس وزود رنج است آیا این شخص افسردگی دارد واین فایل برایش مفید است؟
  سوالی دیگر:به دو سه سوالی که قبلا در سایت پرسیده بودم پاسخی داده نشده دلیلش بخاطر چیست؟
  ممنون از شما

 2. با سلام
  کودکی از باغ همسایه بچید
  سیب سرخی را و بر دندان کشید

  باغبان آمد ولی لبخند داشت
  سیب ها در دامن کودک گذاشت

  ای دریغ از رحمت پروردگار
  خنده دار است، خنده دار:

  آدمیان کیفر یک سیب را پس می دهند.
  شعر از مرتض عبدلی

 3. مدتی بود که بدلایل مشخصی کمی غمگین و افسرده بودم برای همین دوروز پیش این فایل رو خریداری و گوش کردم. تا حالا پیش نیومده بود وسط فایلهای خودهیپنوتیزم گریه کنم و معمولا به عمق میرفتم ولی اینار از اون پارتی که به قسمت آفتابی سرزمینم رفتم بغض شدیدی کردم . اول سعی کردم جلوی گریم رو بگیرم ولی نتونستم و بعد از برگشت به قسمت ابری و دادن نور، های های گریه کردم ولی خیلی سبک شدم. نمیدونم این بدلیل موضوع خاصی بود که روز قبلش برام پیش اومده بود و بسیار غمگین بودم و یا تاثیر مدیتیشن بود، ولی به هر حال هر چه که بود عالی بود و تصمیم دارم تا مدتی هر روز تکرار کنم. حالا بعدتر دوباره تاثیراتش رو در کامنت مینویسم برای آگاهی دوستان :)

 4. سلام روناک خانم . من هروقت به صوت های هیپنوتیزمتون گوش میکنم هیپنوتیزم میشم . فکرکنم بیش از ۲۰ بار این اتفاق افتاده . این اتفاق خوبه یا بد ؟ این صوتتون هم بعد از تموم شدن حدود ۳۰ دقیقه خواب بودم . چی کار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید