عکس: قدرت تجسم خلاق و تصویرسازی

۱۳۴

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “عکس: قدرت تجسم خلاق و تصویرسازی

  1. با تشکر. ما در اکنون, همانی هستیم که در گذشته به ان فکر میکردیم. بصورت منفی, شخصیتی شدیم که از ان می گریختیم و می ترسیدیم و بصورت مثبت, به شخصیتی مبدل گشتیم که در ارزو و تفکراتمان به ان شکل داده و به عینیت تبدیل کردیم. اینده نیز تبلور افکار امروزمان است. امروز, ابستن فردای ماست. ما چیزی را بدست می اوریم که کاشته ایم هرگز اتفاق نیفتاده است که شخصی ارزن بکارد و گندم درو کند.

  2. من مدتی مسیر درست تجسم خلاق رو طی میکردم و به نتایج خوب و شگفت آوری رسیدم اما باید بگم به طرفداری و هواداری در ورزش خیلی علاقه مندم و نتایج بازیها رو افکار من و احساساتم خیلی تاثیر میگذاره طوری که باخت تیم محبوبم کلا شیرازه امورم رو به هم ریخت موضوع تجسم خلاق مربوط به مسائل زندگیم بود ولی نتایج کسب شده تیم محبوبم بد بود و تاثیر بدی روی امور کل زندگیم گذاشت و الان فهمیدم برای موفقیت در تجسم خلاق باید از حواشی طرفداری از تیمم دور باشم و به قولی کلا تیمم رو فراموش کنم

دیدگاهتان را بنویسید