عکس: راه، راه عاشقان است…

190

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

مطالعه مقالات بیشتر:

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

4 نظر در مورد “عکس: راه، راه عاشقان است…

  1. با سلام
    دقیقا سخن توی عکس درسته، من خودم اگر بخواهم راهی که درش قدم گذاشتم رو به کسی که حتی باورش نداره توضیح بدم اگر خود خداهم بیاد و تایید کنه بازم باور نمی کنه فقط کسانی که در این حیطه کار می کنن و باور دارن حرفهای من رو تصدیق می کنن. با سپاس از وجود شما?

دیدگاهتان را بنویسید