عکس: راز تبتی!

۱۳۰

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

6 نظر در مورد “عکس: راز تبتی!

  1. سنگ بنای اکثر عقاید ساده بروی قلل مرتفعی بنیان شده اند که از فرط سادگی به سختی دیده می شوند دلیل ساده ان هم اینست که ذهن به پیچیدگی علاقه مند است. این عقاید به اندازه خود زندگی, روان ولطیف اند فهم انها, منتج به انقلابات روحی و روانی در انسان می شود و نتیجه نیز قابل فهم و درک توسط “پیچیده شدگان” نمی تواند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید