عکس: درون و برون یکی ست…

187

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

8 نظر در مورد “عکس: درون و برون یکی ست…

  1. چقدر موضوع جالب و با اهمیتی از جناب مولانا منتشر نمودید. ممنونم. شاید تعبیرات زیادی داشته باشد ولی انچه من متوجه می شوم اینست انچه که ما می اندیشیم و به ظاهر ناپیدا و پنهان است از طریق سیمای ما مشخص می شود. سیمای انسانها بازگوی سرنهان انهاست. شاید مثال جالبی نباشد ولی توجه کنید که انسانهای خوش منظر بخصوص در پیری, ادمهای وارسته ای هستند که به انواع صفات خوب شهره اند و البته عکس انهم صادق است.

  2. واقعا جمله زیبایی بود..
    به هر چی توی زندگی فکر کنی و اعتقاد داشته باشی، همون توی زندگی پدیدار میشه…
    بخاطر همین موضووع هست که میگن همیشه مثبت فکر کن و به رویاها و آروزهایی که دوست داری توی زندگیت اتفاق بیفتند فرک کن که کائنات اونو برات فراهم کنن…

دیدگاهتان را بنویسید