سابلیمینال دفع انرژی های منفی

سابلیمینال دفع انرژی های منفی و باز کردن گره های درونی چیست؟

همه ما هر روزه در معرض انواع انرژی های منفی قرار داریم. گاهی اوقات کارهای ما بخوبی پیش نمی روند، مانعی هست که از آن بی خبریم. گاهی احساسات منفی مانند غم، خشم، افسردگی و ناراحتی بی دلیل داریم که از بندها و گره های درونی ما ناشی می شوند و زندگی را بر ما و اطرافیانمان سخت میکنند. گاهی به وضوح می توانیم انرژی های منفی را در اطراف خود حس کنیم و نیاز به حفاظی قوی برای حفاظت از آنها داریم.

فایل قدرتمند سابلیمینال دفع انرژی های منفی برای محافظت از انرژی های منفی بیرونی و رفع بندها و گره های درونی که مانع جریان نور و برکت به زندگی ما می شوند طراحی شده است. با تهیه این فایل تغییر در جریان کارها و احوالات خود را به خوبی احساس خواهید کرد.

negative energy relief


جامع ترین مقاله در اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت

 صفحه اصلی فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما مشاهده کنید


مزایای سابلیمینال دفع انرژی های منفی

green-tick-1 حفاظت از شر نیروها و انرژی های منفی بیرونی
green-tick-1  رهایی از بندها و گره های عاطفی و انرژی های منفی مسدود شده درونی
green-tick-1  رهایی از انرژی کارماهای منفی زندگی
___________________________________________

مشخصات فایل سابلیمینال دفع انرژی های منفی

زمان: ۳۰ دقیقه

فرمت: MP3

حجم: ۳۰ مگ

نوع: کوانتومی: نسل جدید سابلیمینال بدون امواج مغزی

مدت زمان پیشنهادی برای گوش کردن: سه تا شش ماه هر روز- یک بار تا سه بار در روز می توانید گوش دهید

حتما با هدفون گوش کنید.

* در صورتی که فایل سابلیمینال دیگری نیز برای گوش دادن تهیه کرده اید، چند ساعت بین فایل ها فاصله دهید.

_________________________________________

عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت موجود در سابلیمینال دفع انرژی های منفی

هر روز گره ها و موانع ناخودآگاه من بازتر میشن و تمام نیروهای منفی از وجودم دور میشن

نیروهای منفی درونی و بیرونی قدرت آسیب زدن به منو ندارن

حفاظی قدرتمند از جنس نور در اطراف من کشیده میشه که منو از شر هر نیروی منفی محافظت میکنه

حسادت و بدخواهی های دیگران هیچ تاثیری روی من نمیگذارن

ارتعاش و انرژی من به حدی بالا میره که هر نیروی منفی درونی یا بیرونی رو خنثی میکنه

من همیشه در پناه نیروهای حفاظت کننده الهی هستم

من میخوام تمام کارماهای منفی گذشته م پاک و تصفیه بشن و گره های کارمیک از زندگیم باز بشن

من از نیروهای منفی ترسی ندارم چون به نیروهای الهی و قدرتهای درونیم باور کامل دارم

من تمام انرژی های سرکوب شده و احساسات منفیم رو رها میکنم

موانع درونی و بیرونی از سر راه و اهداف من برداشته میشن

من مثل مغناطیسی قدرتمند انرژی های مثبت و زندگی بخش رو به خودم جذب میکنم

من خودم رو میبخشم. همه افرادی که در حقم بدی کردن رو میبخشم تا گره های درونیم باز و رها بشن

من همیشه بین نیروی مثبت و منفی، نیروی مثبت و خیر رو انتخاب میکنم

من نیروهای منفی و سمی رو از حوزه انرژی بدنم خارج میکنم

من اجازه میدم چیزهایی که دیگه مورد نیازم نیستن از زندگیم خارج بشن و با آرامش اونها رو رها میکنم

_______________________________________

لینک دانلود :

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۱۴۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

بسته جامع حفاظت و مقابله با نیروهای منفی شامل تمرینات حفاظتی به شکل جزوه، فیلم و سابلیمینال دفع انرژی های منفی همگی یکجا برای استفاده شما موجود است

بسته جامع حفاظت از انرژی های منفی

جواب بسیاری سوالات خود را در مورد استفاده از فایل های سابلیمینال از اینجا بشنوید

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

46 نظر در مورد “سابلیمینال دفع انرژی های منفی

 1. سلام به اساتید محترم راستمرد برای خدمات خوبتون خیلی تشکر میکنم من از همون بار اولی که به این فایل گوش دادم به طور ناخوداگاه انرژی طلایی اطراف خودم حس میکردم که باعث شد از تمام ترسها در امان بمونم و انرژی بیشتری در خودم حس میکردم . که باعث پیشرفت من در زندگی روزمره شده بود و الان مدتی هست که به غیر از فایلهاتون بیشتر مطالبتون خیلی در زندگی من تاثیر گذار بوده. سپاس.

 2. با سلام حضور استادان گرامی
  من نزدیک ۲ ماهه که فایل رهایی از گره ها و انرژی های منفی رو گوش میدم تازگیها حالم بدتر شده حس میکنم بیقرارم، انگار غم دنیا نشسته توی دلم دلیلش چی میتونه باشه؟؟ آیا به گوش دادن این فایل ادامه بدم؟؟!
  با تشکر از راهنماییتون

  • با سلام. البته جواب تخصصی تر را دریافت خواهید داشت ولی اگر مرتب و منظم این فایل را مطابق شرایط ذکر شده دنبال می فرمایید نشانه های مقاومت ذهنی شما شروع شده است که به صورت مداوم با شما صحبت می کند شما را با دیگران مقایسه کرده و انها را در ظاهر شاد و خوشبخت تر معرفی می کند ولی شما را در گیر و نا شاد با اینده ای مبهم. از گیر و دارهای ذهن می بایست اگاهانه پرهیز کرد. یادتان باشد قرار نیست قدیس شویم. زندگی در همین لحظه در جریان است ان را با شادی و به دور از ترس گدشته و اینده, در شادی بسرببرید. توجه به فرموده های ذهنمان که فقط در گدشته و اینده می تواند سیر کند حال بد مرا در لحظه, تضمین می کند. با امید به کسب دانش ادامه دهید تا با عمل کردن به انها به اگاهی بیشتر دست یابید. موفق و شاد باشید.

    • با سلام. دوست عزیز ابتدا برای شما توضیحی می دهم و بخوبی میدانم که میدانید. هر انسانی از سه بعد موجودیت می یابد. جسم _فکریا روان (ذهن یا انچه هویت کنونی ما را تشکیل می دهد) _ روح یا جان (انرژی-ارتعاش), که هر کدام وظیفه ای برعهده دارند. اولین یا مهمترین کار ذهن حفاظت و حراست از جسم است و بنا براین مدام در حال قضاوت است تا به ظاهر ما را از خطرات چیزها و اشخاص بیرونی حفظ نماید (در حالیکه مشکل اصلی شیوه تفکر و ذهن بیمار من است) و هیچ توجه ای به سلامت روح یا حقیقت زندگی ندارد. ذهن, ما را در پی یک خوشبختی و در واقع لذت انی و موهوم به دردسر می اندازد. فایل های مراقبه را تهیه فرمایید به مطالب سایت, توجه لازم را مبذول فرمایید. در زمینه هایی که فرمودید سایت راستمرد, بسیار غنی است پیدا کنید, بخوانید و در انتها عمل فرمایید. موفق باشید.

  • سلام. دوستمون علی آقا توضیحات خوبی دادن. بله ممکنه با گوش دادن به فایل ها یا طی برخی تمرینات، نوعی برون ریزی صورت بگیره یعنی انرژی های منفی و سرکوب شده ما به سطح بیان یا با گره ها و بخش تاریک وجودمون آشناتر بشیم. اگر این تاثیرات از فایل باشه حتما با مداومت در گوش دادن میگذره فقط باید پذیرای همه احساسات خودتون باشین و اونها رو سرکوب نکنین تا بیرون بیان و رها بشن. بزودی حالات بهتری رو تجربه خواهید کرد.

 3. سلام
  ببخشید باز هم مزاحم شدم اما یه سوال دیگه هم دارم
  شما گفتین که با این فایل کارما ها سریع تر ازاد میشن با توجه به این که من در حال حاظر تو زندگی مشکلات زیادی دارم
  بی توجهی و نفرت دیگران از من با هرکی رو به رو میشم از من فرار میکنه و اختلالات شدیدی که در چاکرا خاجی دارم
  استفاده از این فایل بهتره یا رهایی از گذشته و یا هر دو؟
  ۲- شما گفتین با این فایل کارما ها سریع تر و موثر تر ازاد میشن اون وقت با توجه به مشکلات من ممکنه مشکلات و رنج های من چند برابر بشه؟

  • سلام. این فایل بطور کلی به رهایی انرژی های منفی مسدود شده درونی کمک میکنه، میتونه کارماها رو هم شامل بشه ولی اختصاصی روی تسویه کارما کار نمیکنه. برای تسویه کارما با افراد و با اجداد، فایل های مراقبه ویژه تهیه شده که اگر در این موارد احساس نیاز میکنین میتونین از بخش فایل های تجسم فعال تهیه کنین.
   اگر هم خاطرات و ناراحتی های گذشته خیلی آزارتون میده فایل رهایی از گذشته رو گوش کنین.
   بی توجهی و مشکل ارتباطی که گفتین میتونه ریشه های مختلفی داشته باشه، موانعی درونی یا بیرونی یا هردو. اگر میخواین مشکلتون برطرف بشه باید آمادگی تغییر از درون و بیرون رو داشته باشین و روی خودتون کار کنین. میتونین برای تغییرات بیرونی وقت مشاوره هم از روانشناس ما بگیرین. rastmard.com/moshavere

 4. با سلام
  با توجه به این که ما نمیدونیم چه کارما و انرژی منفی در درونمون داریم ایا ازاد شدن کارما ها و انرژی های منفی خطرناک نیست؟
  و این که اگه هنگام گوش کردن به این فایل ها به محل پیشانی تمرکز کنیم ایا تاثیرش را بیشتر میکنه؟
  با تشکر

 5. ممنونم روناک جان. پریروز داشتم توی فایلای سابلیمیناله سایت میگشتم دنباله دقیقا همچین چیزی. بعد دیدم توی سابلیمینالها نیست همچین فایلی. تصمیم به دانلود کارمای اجداد و تکه های روح کردم که امروز اینو گذاشتی. ایشالا نور و برکت به زندگیت بباره

دیدگاهتان را بنویسید