زمان و جوانی!

2

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

5 نظر در مورد “زمان و جوانی!

  1. با تشکر. گمان میکنم که شاید این مطلب را خانمها بیشتر دوست داشته باشند نمیدانم؟؟؟ ولی یکی از مطالب اساسی که انیشتین به انها پرداخت “زمان” و “سرعت” و نسبی بودن انها بود البته این تئوری قبل از وی هم وجود داشت وی ان را با ریاضیات (ذهنی و فکری) ثابت کرد ولی اثبات عملی انها, زمان برای تکنولوژی کافی, لازم است. خلاصه اینکه اگر ماده (شیئی-Matterial) نمی بود یا حرکت ( انرژی) , همه چیز در حال سکون بود وزمان, بی معنی. یعنی به علت عدم وجود رابطه میان انها (جسم و حرکت) اب از اب تکان نمی خورد. خوب این قوانین حاکم بر جهان مادی است و بجز زمان بیولوژیک که باز در مغز وجود دارد و اتوماتیک زمان خورد و خواب ما را معین می کند زمان دیگری در ذهن موجود است که رابطه ما با جهان را تشکیل می دهد نوع تفکر ما در بیماریهای جسمی و بهبودی به یقین بسیار موثر است و با تحقیق ثابت گشته است. هیچگاه پیری دلیل بر دانایی بیشتر نبوده و نخواهد بود یافتن اگاهی, پیری را عقب نمی اندازد ولی ارامش و صلحی که درزندگی می تواند باشد, پیری عالی و حتا زیبایی, رقم می زند.

دیدگاهتان را بنویسید