ریشه مشکلات!

ریشه مشکلات

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

9 نظر در مورد “ریشه مشکلات!

  1. اگر بتوانیم زمانی از گیر و داری که ذهن ما ایجاد می کند رها شویم خواهیم دید که خوب یا بدی وجود ندارد همه قضاوت ها از ذهن ماست که در قیاسی بی محتوا میان من و دیگران, تلاش می کند با ارزش بخشی به مسایل مادی, وحدت میان من با دیگران را خراب کرده و ما را از هم دور نماید. جالب است که ذهن در وحدت کامل با جسم مشکلات را ایجاد می کند و در تفکر نا اگاهانه, برای راه حل این مشکلات به خالق انها یعنی ذهن خویش متوسل می شویم و این یعنی اینکه هرلحظه به افزایش تصاعدی انها کمک می کنیم و هر ان در باتلاق مسایل, فروتر می رویم.

دیدگاهتان را بنویسید