روز دوم جشنواره راستمرد – معرفی دوره ها

در روز دوم جشنواره ۵ روزه راستمرد می خواهیم به طور مختصر تمامی دوره های راستمرد را معرفی کنیم. همان طور که میدانید با وارد کردن کد jashnvare97 میتوانید برای ثبت نام هر یک از دوره ها تا ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنید

دوره های آنلاین راستمرد

💯معرفی دوره های راستمرد همراه با شرح مختصر هر یک برای عزیزانی که تازه به جمع ما پیوسته اند:

اکثر دوره ها دارای فایل های آموزشی صوتی و تصویری و همینطور جزوات قابل دانلود هستند و شما با یکبار ثبت نام برای همیشه به همه مطالب دسترسی خواهید داشت.

دوره راه دل – مجموعه اصول عملی راه درون (رایگان) 🔥
در این دوره شما با اصول اولیه معنوی و راه درونی آشنا می شوید و یک سری تمرین های پایه ای و عملی یاد میگیرید که می‌تواند کیفیت زندگی تان را خیلی بالا برده و شما را با درونتان آشنا کند. این دوره به شدت به مبتدی ها توصیه می شود.

قانون جذب به روش راستمرد 🔥
در این دوره در مورد چیزهایی صحبت میشود که در قانون جذب عمومی از آن تا حالا صحبت نشده مثل مراقبه بروی درخت زندگی یا نحوه ساخت مهرواژه برای ذخیره کردن انرژی خواسته تان بروی یک شی.

دوره روانکاوی عمقی یونگ 🔥
این دوره مفصل ترین و کاملترین دوره راستمرد و بهترین راه ترکیب خودشناسی و روانشناسی هست. در این دوره در مورد نشانه ها و همزمانی، کهن الگوها، تیپ های شخصیتی، نحوه تعبیر رویاها و روش قدرتمند تجسم فعال برای ارتباط با ناخودآگاه آموزش میبینید.

مراقبه و تمرکز  🔥
مهمترین و پایه ای ترین مهارتی که هر استادی به شما توصیه میکند، قطعا مراقبه یا مدیتیشن هست اما به علت پراکندگی و وسعت مطالب کسانی که میخواهند مراقبه را شروع کنند به قدری گیج میشوند که ترجیح میدهند اصلا مراقبه را رها کنند. اما در این دوره شما با راهنمایی استاد و به همراه جزوات و فایل های صوتی قدم به قدم از مبتدی تا پیشرفته فن مراقبه را یاد میگیرید و از همان روز اول آثارش را بروی زندگی تان حس میکنید.

ارتباط با راهنمای درون از طریق چشم و گوش درون 🔥
راهنما یا استاد درون مهمترین بخش تمرین های معنوی است که با ارتباط گرفتن با او میتوانید در مورد همه جنبه های درونی و بیرونی سوال بپرسید و از او راهنمایی دریافت کنید. این دوره با تقویت گوش و چشم درونی شما و تمرینات ورود به خلسه برای ارتباط گیری، بسیار موثر بوده و کسانی که در آن شرکت کردند، نتایج بسیار شگفتی از ارتباط با استاد درونشان نقل کردند.

خوددرمانی و شفای خویشتن 🔥
در این دوره می آموزید که با کمک تمرینات قوی و منحصر به فرد، انرژی های شفابخش را به ذهن و جسم خود وارد کنید و به پیشگیری، کنترل و درمان بسیاری از بیماری های خود (حتی برخی از آنهایی که از دید پزشکی درمان ندارد) بپردازید.

دوره بیدارسازی کوانتومی (کندالینی) 🔥
این دوره محبوبترین دوره راستمرد می باشد که به مقدمات بیداری نیروی خفته درون از طریق باز کردن ۷ مرکز انرژی می پردازد. باز کردن چاکراهای مختلف از جمله چشم سوم در این دوره رخ میدهد هر چند بهتر است قبل از آن شما دوره رایگان راه دل و دوره مراقبه و تمرکز را نیز گذرانده باشید.

دوره افزایش انرژی 🔥
این دوره جدیدترین و یکی از بهترین دوره های راستمرد است. در این دوره شما با مفهوم انرژی به طور کلی و انرژی موجود در بدن انسان تفاوت انرژی مکانیکی و انرژی درونی آشنا می شوید و قوی ترین راههای افزایش این انرژی که بارها مورد آزمایش قرار گرفته را می آموزید و با آن می توانید هر نوع تنبلی و کسالت و بیماری را از جسم و روح خود بیرون کنید. همین طور از اثرات جانبی این دوره می توان به حیطه های افزایش شادی و نشاط، افزایش آرامش ذهنی و بهبود روابط و موفقیت در حیطه کاری هم اشاره کرد.

🌐 لیست همه دوره ها

مشاوره و ثبت نام از تلگرام:
🆔 @rast_ham
💯کانال نظرات شرکت کنندگان در تلگرام
https://t.me/rastmardAds

Related Post

2 نظر در مورد “روز دوم جشنواره راستمرد – معرفی دوره ها

دیدگاهتان را بنویسید