راه حل کلی مشکلات!

5

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

5 نظر در مورد “راه حل کلی مشکلات!

  1. با تشکر. گفتن چیزها و گفته های زیبا بسیار سخت نیست ولی عمل به انها… ولی از یاد نبریم گفته های خوب ما همراه با عمل دیگران, حال انها را خوب می کند من هم دستاورد کوچکی از این تبادل طلاعات خواهم داشت ولی در صورت رفتار به همان سخنان حال من خوب خواهد شد این تفاوت اساسی میان گفتار و کردار است. امیدوارم همه خودخواهیهای ما در عمل از میان برود که ریشه همه گرفتاریهای ماست و به قول جبران خلیل جبران: خدایا… ارامشی اعطا فرما که بپذیرم انچه را که نمی توانم تغییر دهم. شهامتی, که تغییر دهم انچه را که می توانم و دانش و بصیرتی, که تفاوت این دو را از هم درک کنم… امین.

دیدگاهتان را بنویسید