راه اندازی گروه تلگرام برای دوره های آموزشگاه

درود دوستان،

در صورتی که شما در هر یک از دوره های آموزشگاه راستمرد شرکت کرده اید، می تونید وارد گروه تلگرامی شوید که به همین منظور امروز راه اندازی شده است. برای این منظور تنها کافییست با نام کاربری خود وارد آموزشگاه شوید و به دوره ای که در آن ثبت نام کرده اید مراجعه کنید. در انتهای دوره، لینک ورود به گروه تلگرام دوره را پیدا می کنید.

telegram-1در این گروه می تونید از تجارب خودتون در حین تمرینات بگید یا هر سوال و مشکلی در مورد دوره دارید رو بپرسید..

قبل از ورود لطفا قوانین گروه را به دقت مطالعه نمایید

افزایش سطح انرژی

با تشکر از شما

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

3 نظر در مورد “راه اندازی گروه تلگرام برای دوره های آموزشگاه

دیدگاهتان را بنویسید