podcast
telegram

چگونه قوه شهودی همچون شرلوک هولمز در خود بوجود آوریم- جزوه

قوه شهودی همچون شرلوک هولمز

کارآگاه افسانه ای شرلوک هولمز همواره محبوب نسلهای متعدد انسان ها بوده که با قدرت خارق العاده خود می توانست معماهای بسیار پیچیده را حل کند. هر چند شرلوک هولمز برای تحقیقات کارآگاهی خود از منطق و استدلال استفاده می کرد اما کلید اصلی او قدرت شهودش بود. شما هم مثل شرلوک هولمز می توانید از قدرت شهود خود در زندگی برای شناخت بهتر افراد و موقعیت ها استفاده کنید. در این راهنمای پربار و عملی نحوه تقویت حواس فیزیکی و حتی حس ششم خود و رازهای قوه استنتاج و شهود خارق العاده شرلوک هلمز را خواهید آموخت و با تمرین هایی که می کنید هر روز بیش از پیش این قدرت را در خود پرورش خواهید داد.

فیلم معرفی

لینک دانلود جزوه:

افزایش سطح انرژی

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


محصول مکمل:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

30 نظر در مورد “چگونه قوه شهودی همچون شرلوک هولمز در خود بوجود آوریم- جزوه

 1. با سلام
  بنده امروز ۳ محصول شما رو خریداری کردم ولی لینک دانلود در پروفایلم وجود نداره
  سایتتون مشکل داره هنگام پرداخت خسای ۵۰۰ میده
  لطفا راهنمایی کنید این محصول و ۲ محصول دیگه که خریداری کردم رو لینکش رو برام اصلاح کنید
  مبلغ پرداختی هم۱۷۰۰۰ تومان و حدود ساعت ۷ صبح جمعه ۵ بهمن می باشد
  با تشکر

 2. من همیشه جزوه ها و کتابهای این سایت رو خریداری و مطالعه کردم و همیشه لذت بردم.اما راستش این مقاله از نظر من جامع،متفاوت و یا مفید نبود.مدتی پیش من در باره این موضوع توی اینترنت سرچ کوچکی انجام داده بودم و تمام مطالب این مقاله رو دیده و خوانده بودم(بجز قسمت طلوع خورشید).
  مطلب دیگه این که وقتی با امتیاز خرید میشه چرا رتبه کاربر هم کم میشه و برمیگرده؟از نظر من اگر امتیاز کم بشه اما رتبه تغییری نکنه خیلی درست تره.
  باز هم ممنون از سایت خوبتون تنها نظرات من هستن اینها.

دیدگاهتان را بنویسید