خود برترتان آماده پیوند با شماست

higherself

بسیاری از ما اینجا بر روی زمین، وظیفه داریم تا انرژی های موجود را در فرکانس های بالاتر مستقر کنیم. برای انجام چنین کاری، بخشی از خود چند بعدی مان نیاز دارد اینجا روی زمین مستقر شود، در حالی که هنوز به قلمرو های برتر متصل هستیم.
بخشی از “کار”ی که من انجام می دهم، این است که آگاهانه با خود برتر و یا بخش بزرگتر درونم که خارج از این ماتریکس و شبکه است، ارتباط برقرار کنم. می خواهم بدنم را درمان و پاکسازی کنم تا بتوانم بخش بیشتری از انرژی های خود را با این بدن همساز کنم. خود برتر نمی تواند با یک بدن با ارتعاشات ضعیف ادغام شود. همچنین اگر انسدادی وجود داشته باشد، نمی تواند پایدار بماند.

__________________________________

مقاله مرتبط: ۷ روش برای تقویت قدرتهای درونی

افزایش سطح انرژی

__________________________________

من اغلب در حین مراقبه، از خود برترم می خواهم تا جای ممکن به من ملحق شود، از او راهنمایی می خواهم و او هرگز مرا ناامید نمی کند. من یاد گرفته ام به خود برترم اعتماد کنم و او بیشتر اوقات بدون آنکه متوجه تفاوتی باشم، افسار مرا در دست دارد. هنگامی که خود برترم بیشتر بر من غالب می شود، بنظر می رسد اتفاقات متفاوت، آرام تر جریان می یابند.

higher-self-51اوقاتی هستند که خود برتر، برای مدتی عقب می رود. سطح انرژی پایین تر، می تواند منجر به این امر شود. ولی من عده ی زیادی را در این حالات مشاهده کرده ام که بیشتر از خود سه بعدی شان( وجود فیزیکی)، خود برترشان را ابراز کرده اند.
خود سه بعدی، توسط ایگو نمود پیدا می کند و همواره در حالت ترس قرار دارد. این بخاطر این است که حقیقت ماتریکس سه بعدی، از ترس و جدایی بعنوان اولین راه برای پایین نگه داشتن سطح ارتعاشات شما استفاده می کند. هنگامی که خود برترتان با شما ادغام می شود، ایگو ضرورتا شما را ترک نمی کند. ایگو شخصیت را اداره می کند، اما زمانی که خود برتر فرمان را بدست می گیرد، ایگو روی صندلی عقب می نشیند!
هنگامی که زمین در حال تغییر و جابجایی است، نیاز دارد تا گیاهان بیشتری بروی آن کاشته شوند تا بتواند به قلمرو های برتر متصل بماند. این امر زمین را از رخداد زلزله ها و آتشفشان های متعدد در امان نگاه می دارد. همچنین به آن اجازه می دهد تا ارتعاشات را برای جابجایی احتمالی اش در جهان مادی، از سه بعد به چهار و پنج بعد، در یک سطح بالاتر نگاه دارد. پیش از این نیز زمین حقایق هستی و یا سطحی دیگر را تفکیک و جابجا می کرده است. ما هنوز در تراکم و چگالی پایین تراز انرژی، در حال جبران عقب ماندگی هایمان هستیم، اما این روند در حال تسریع است.
اگر تغییری ناگهانی و مثبت در شخصیت، اولویت ها و یا روابطتان رخ داده است، احتمالا خود برترتان وارد شده است. گر چه گاهی اوقات خود برترتان نیاز دارد تا خود را بروز دهد و تکانی به اوضاع دهد. همچنین دوست دارد گاهی درونتان بماند تا به مرمت و بازسازی چیزی مانند یک رابطه بپردازد؛ خصوصا اگر آن رابطه برای رشد روحتان ضروری بوده باشد.

inner-vision

بعضی افراد از خود برتر درونشان آگاه نیستند .اگر تا بحال به این فکر نکرده اید که از خود برترتان بخواهید تا به شما بپیوندد، می توانید بسادگی کمی زمان بگذارید و به فضای درونتان متصل شوید. راه های بسیاری برای این کار وجود دارد، اما من دوست دارم تصور کنم آگاهی ام به سمت درون قلبم حرکت می کند. چندین نفس عمیق می کشم و جویای اتصال و ارتباط می شوم. این اتصال همیشه آنجا بوده است و ما فقط آن را فراموش کرده ایم.
هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، این ارتباط قوی تر خواهد شد.
سرانجام، آنهایی که انتخاب می کنند تا به ارتعاشات با فرکانس بیشتر صعود کنند، در خود برترشان مستقر خواهند شد و این امر باعث ادامه یافتن دگرگونی ها در حقایق هستی شان می شود. هر چیزی در یک سطحی از فرکانس، در حال ارتعاش انرژی است و هر فرکانسی که شما در حال تشدید آن باشید، تعیین کننده حقایقی خواهد بود که شما در حال درک و فهمیدن آن هستید. خود برتر زمین، با او همسان و در حال سازش هستند. زمین از افرادی که آرزو می کنند تا از ترس و احساس جدایی به دور باشند، حمایت می کند. بازسازی اتصال با تمام آنچه که هستید، اکنون در حال رخ دادن است و هر آنچه که این اتصال را مسدود کرده بود، به شما نشان داده می شود تا بتوانید آن را پاک کنید.
آنهایی که در راستای یکپارچه ساختن جنبه های چند بعدی شان عمل می کنند، در حقیقت بهشت را بر روی زمین می آورند. آنها پل های قوی تری از ارتباطات می سازند و هنگامی که یک نفر این امر را به انجام می رساند، باعث کمک به بهم پیوستگی و اتحاد (وحدت وجود) می شود. چنانچه شما ارتعاشتان را تغییر دهید، تغییر در حقیقت هستی تان اجتناب ناپذیر است. اگر در حال حاضر اوقات سختی دارید ، فراموش نکنید همیشه راهنمایی را درون خودتان دارید، که می توانید روی آن حساب کنید. کمک های آن را بکار ببرید و جویای رخ داد آرام و بدون رنج سازگاری ها باشید.

مترجم: الناز، همکار راستمرد

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

18 نظر در مورد “خود برترتان آماده پیوند با شماست

  1. با تشکر. با عرض معدرت از مترجم گرامی یا مطلب خوب ترجمه نشده و یا… تناقضات در مورد همراهی با خودبرتر و یا ترجمه کلمه Ego که درپاره ای از مطالب و در همین متن گاهی به معنای “نفس” و درجایی دیگر “من برتر” و مفهومی “فروید”ی داشت مرا گیج نمود. دوم مسئله هم طول موج شدن با فرکانس بالا برای یکی شدن با اگاهی برتر؟؟؟ نمیدانم … به هر حال نظری است. فقط یک سوال ایا کس دیگری در من می زید که پاسخ همه سوالات را دارد و از من گیرم, خوداگاه پنهان است؟ …

  2. خداجویی در زندگی ما موجب میشود که ضرورت قدر دانی ، ارج گذاردن و استفاده از انرژیهای هوشیار درون ، الهامات حسی ، نداهای قلبی (که همه در باطن انسان شکل می گیرند ) را درک کنیم .
    درک و تشخیص که اصولا یکی از موهبات خداوندی است ما را به قدرت برتر خود ، رهنمون
    می گرداند .
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید